Przegrana na pożegnanie z Bydgoszczą
30 stycznia 2016, 13:07

W meczu kontrolnym rozegranym na zakończenie obozu w Bydgoszczy Wigry przegrały z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice 1:2.

Gola dla biało-niebieskich zdobył w 80 minucie Damian Gąska. Całe spotkanie rozegrał testowany przez Wigry chorwacki pomocnik Marko Brtan.

Chojniczanka Chojnice 2-1 Wigry Suwałki

Gole: Bartłomiej Niedziela 63, Paweł Zawistowski 85 – Damian Gąska 80

Wigry Suwałki: (I połowa) Karol Salik – Artur Bogusz, Adrian Karankiewicz, Maciej Wichtowski, Jakub Bartkowski – Marko Brtan, Bartłomiej Kalinkowski, Miłosz Kozak, Marcin Tarnowski, Mateusz Żebrowski – Kamil Adamek.

(II połowa) Karol Salik – Bartosz Widejko, Kamil Rozmus, Kamil Lauryn, Dominic Szyszka – Marko Brtan, Bartłomiej Kalinkowski, Bartosz Biel, Dawid Makaradze, Damian Gąska – Kamil Zapolnik.

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny – Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Damian Garbacik – Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Maciej Kostrzewa, Rafał Grzelak, Patryk Mikita – Łukasz Stasiak.

W II połowie grali także: Tomasz Loska, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Jacek Podgórski, Aleksander Karbowiak, Rafał Majtyka.