Przygotowania Juniorów Wigier do rundy wiosennej
4 lutego 2019, 12:29

Młodzi zawodnicy zagrali swoje mecze kontrolne w Mariampolu i Augustowie.

Wigry Suwałki Junior Młodszy – Reprezentacja Litwy U-16   1:1  (bramka: Samsonowicz)

Skład:

Słowikowski, Suski, Naglik, Górny, Kozłowski, Kubrak, Bralczyk, Niedźwiedzki, Kordowski, Samsonowicz, Kunicki, Kruszniewski, Bukpas, Gołębiewski, Mazalewski

Drużyna Juniorów młodszych prowadzona przez Tomasza Chmielewskiego zremisowała 1:1 w Mariampolu z litewska Kadrą B U-16. W bardzo wyrównanym meczu nasi piłkarze nie odstawali poziomem od swoich rówieśników – reprezentantów kraju.

Wigry Suwałki Junior Starszy – Hetman Białystok 2:0, 0:3, 1:3 (Racisx2, Karłowicz)

Skład:

Siłkowski, K.Dubiński, D.Dubiński, Sawicki, Staszkiewicz, Szczerbowski, Gużewski, Milewski, Niewulis, Racis, Karłowicz, R.Ołów, P.Ołów, Świderski, Mindziukiewicz, Czaplicki, Krzywicki, Andruczyk, Kulbacki

W Augustowie swój mecz kontrolny rozegrała drużyna Juniorów Starszych. Ekipa prowadzona przez Mariusza Cieślukowskiego rozegrała trzy 30 minutowe kwarty z drużyną Hetmana Białystok, która od rundy wiosennej występować będzie w makroregionalnej lidze juniorów starszych U-19. Mecz ten dał możliwość pokazania się szerokiej kadry naszych juniorów na tle drużyny z Białegostoku.