OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pytanie kibica – Adam Pomian
31 marca 2014, 17:20

W cotygodniowym cyklu „Pytanie kibica” przedstawiamy pytania, na które odpowiedział prawy pomocnik biało-niebieskich Adam Pomian.

Już dziś zachęcamy do wysyłania pytań, na które odpowie Karol Salik, na ten sam adres, redakcja@wigrysuwalki.eu, do najbliższego czwartku, do godziny 20.00.

1. Gdyby nie piłka, to co? Miałbyś jakiś inny pomysł na życie?

Na pewno robiłbym coś związanego ze sportem. W planach mam zrobienie kursów trenerskich, które w dalekiej przyszłości będą pomocne w pracy.

 

2. Najmilsza i najgorsza chwila w karierze piłkarskiej?

Najmilsza to ta kiedy zostałem wprowadzony przez trenera Kaczmarka do pierwszego zespołu w wieku 16 lat, a jeżeli chodzi o najgorsze chwile to każdy chyba wie..

 

3. W trakcie swojej dotychczasowej kariery byłeś na testach w paru klubach wyższych lig. Żałujesz, że nie udało Ci się przejść do lepszego klubu?

Każdy sportowiec marzy o tym żeby grać na jak najwyższym poziomie, miałem możliwość sprawdzenia się w wyższych ligach, ja tej szansy nie wykorzystałem, ale wszystko jest jeszcze przede mną! Na tą chwilę cieszę się, że jestem w Suwałkach i mogę rozwijać się w swoim rodowitym klubie.

 

4. Kiedy i w jakich okolicznościach zadecydowałeś, że chcesz zostać piłkarzem?

Pierwsze kroki stawiałem w wieku 8 lat i stawiam aż do dziś. Właściwie od tamtej pory miałem małe marzenia by zostać sportowcem.

 

5. Jak oceniasz szanse Wigier na awans do I ligi?

Szanse na awans mamy bardzo duże.. Oczywiście stąpamy twardo po ziemi. Organizacji w klubie mógłby zazdrościć nie jeden klub z I ligi czy też ekstraklasy. Mamy wszystko by awansować do zaplecza ekstraklasy, stadion, kibiców oraz sponsorów . Wierzę, że Nas na to stać!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media