OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Remis na zakończenie sezonu
13 czerwca 2021, 10:48

Suwalskie Wigry zremisowały ze Zniczem Pruszków 0:0 i zakończyły sezon na 4. miejscu. We wtorek czeka ich spotkanie półfinałowe w barażu o awans do Fortuna 1. Ligi.

Początek meczu nie należał do najciekawszych fragmentów spotkania. Oglądaliśmy dość wyrównaną walkę, głównie w środku pola. Pierwszą groźną sytuację pod bramką Znicza zobaczyliśmy w 33. minucie. Prostopadłe podanie do Adamka, a nasz najskuteczniejszy napastnik trafił jedynie w słupek. Jeszcze w pierwszej połowie goście odpowiedzieli. W ostatnich minutach Zoch obronił strzał Tabary i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

W drugiej odsłonie obie drużyny nie stworzyły sobie zbyt wielu sytuacji. Kilkukrotnie bramce Misztala zagroził Kacper Wełniak, ale czujnie między słupkami zachowywał się doświadczony bramkarz z Pruszkowa. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i biało-niebiescy na zakończenie sezonu zasadniczego zremisowali ze Zniczem Pruszków 0:0.

Wigry Suwałki 0:0 (0:0) Znicz Pruszków

Wigry: Zoch – Gierach, Ozga, Bogusławski (74 Aftyka), Dobrotka (46 Grzelak), Liszka – Orzechowski, Kamiński, Czułowski (68 Mularczyk) – Adamek (46 Sauczek), Wełniak (89 Bartczak).

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media