Rezerwy Wigier przegrały w Łomży
9 sierpnia 2020, 10:38

W pierwszym meczu IV Ligi grupy Podlaskiej Wigry II Suwałki przegrały wyjazdowe spotkanie z ŁKS 1926 Łomża 1:5.

W moim odczuciu pierwsza połowa meczu to okres, w którym przeciwnik bardzo umiejętnie wykorzystał większość naszych błędów, zamieniając je szczęśliwie dla niego na szybko zdobyte bramki. Po 45 minutach schodziliśmy do szatni przy wyniku 1 – 5. Naszą reakcją było dokonanie pięciu zmian zawodników oraz korekt o charakterze szkoleniowym. Uważam, że po przerwie nasza drużyna zareagowała bardzo dobrze, pokazaliśmy swój charakter oraz nasz pomysł na grę wykonując bardzo dobrą pracę na boisku przez kolejne 45 minut. Druga połowa zakończyła się więc „remisem 0 – 0”. To była znakomita lekcja dla naszego bardzo młodego zespołu udzielona przez drużynę z aspiracjami na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Gratulujemy naszym przeciwnikom sobotniego sukcesu sportowego, a sobie życzymy udanego sezonu – powiedział trener II drużyny, Mariusz Cieślukowski.

Drugi w sezonie 2020/21 mecz młode Wigry zagrają w Suwałkach, a ich rywalem będzie Tur Bielsk Podlaski. Początek spotkania w niedzielę 16. sierpnia o godzinie 17.00.

Skład: Słowikowski, Czarniecki (46 minuta Górny), Suski (46 minuta Samsonowicz), Sawicki, Czaplicki, Kozłowski, Szczerbowski, Kunicki (46 minuta Kubrak), Romatowski (46 minuta Racis), Zackiewicz, Wróblewski (46 minuta Kruszniewski)

Bramka: Zackiewicz (rzut karny)