OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rezerwy Wigier rozpoczęły sezon
21 sierpnia 2021, 19:24

Młodzi piłkarze suwalskich Wigier rozpoczęli zmagania w klasie okręgowej. Sprawdźcie kadrę oraz pierwsze wyniki zespołu rezerw suwalczan!

Podczas letniej przerwy zespół rezerw suwalskich Wigier przeszedł sporą rewolucję. Po nieudanym sezonie w IV lidze, młodzi piłkarze spadli na niższy poziom rozgrywkowy i obecnie występują w Keeza Klasie Okręgowej. Drużynę przejął asystent Dawida Szulczka – Arkadiusz Szczerbowski. Młodemu trenerowi pomaga również Karol Piaścik oraz Adam Pomian – były piłkarz, a obecnie trener przygotowania motorycznego.

Na inaugurację sezonu Wigry II udały się do Zabłudowa, gdzie czekał na nich pojedynek z miejscową Rudnią. Po bramkach Danowskiego, Zackiewicza, Kubraka i Szargieja suwalczanie pokonali gospodarzy 4:2. W drugiej kolejce podopieczni Arkadiusza Szczerbowskiego na własnym terenie przegrali z KS Śniadowo 1:2. Jedynego gola zdobył Wojciech Milewski.

Już za tydzień biało-niebiescy wybiorą się w drogę do Białegostoku, aby w ramach 3. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej zmierzyć się z Piastem. Trzymamy kciuki za naszą młodzież!

 

Kadra Wigier II Suwałki:

Bramkarze: Karol Piaścik, Fernando Grudniewski

Obrońcy: Marcel Mazalewski, Kamil Naglik, Kacper Prawdzik, Maciej Sidor, Bartosz Bralczyk, Łukasz Olszewski, Gabriel Romatowski 

Pomocnicy: Łukasz Kubrak, Wojciech Łada, Wojciech Milewski, Kamil Szargiej, Kamil Żuk, Szymon Żukowski, Mateusz Szafran, Sebastian Pruszyński

Napastnicy: Tobiasz Danowski, Sebastian Zackiewicz

 

 

Sztab szkoleniowy:

Arkadiusz Szczerbowski – I trener
Karol Piaścik – II trener
Adam Pomian – trener przygotowania motorycznego

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media