OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ruch – Wigry: Pomeczowe opinie szkoleniowców.
18 października 2010, 18:13

Wypowiedzi trenerów po niedzielnym spotkaniu Ruch Wysokie Mazowieckie – Wigry Suwałki: Sławomir Kopczewski, trener Ruchu: – Przegraliśmy kolejne spotkanie derbowe. Szkoda tych punktów, które uciekają „u siebie”. Zespół prezentował się dobrze we wcześniejszych wygranych trzech meczach, niestety w spotkaniu z Wigrami zniweczyliśmy to wszystko co wcześniej wypracowaliśmy. Postawiliśmy na otwarty futbol. Od siedemdziesiątej minuty nie mieliśmy już czego bronić. Zdecydowałem się na grę trzema obrońcami, ale niestety nie przyniosło to żadnego rezultatu. Mecze wygrywa ten kto zdobywa bramki, nam się to nie udało i możemy być po tym spotkaniu smutni. Marek Witkowski, trener Wigier: – Dobre boisko, ładna pogoda, derby województwa, my po trzynastu meczach zagranych u siebie, cieszy zwycięstwo. Dużo dał nam tygodniowy odpoczynek po meczu z OKS-em. Wcześniej graliśmy praktycznie mecze co trzy dni i mieliśmy trochę problemów z kadrą. Na szczęście chłopaki złapali trochę oddechu. Odpoczynek dał nam wiarę w lepsze granie i dzisiaj było to widać na boisku. Pierwsza bramka szybko ustawiła te spotkanie, mieliśmy okazje aby podwyższyć ten wynik. Graliśmy ze świadomością, że jest to gorący teren. Stałe fragmenty gry wykonywane przez Ruch były groźne, jednak nasza gra w obronie była bardzo dobra. W drugiej połowie ładna kontra podwyższyła nam wynik i było już po spotkaniu.        

Wypowiedzi trenerów po niedzielnym spotkaniu Ruch Wysokie Mazowieckie – Wigry Suwałki:

Sławomir Kopczewski, trener Ruchu: – Przegraliśmy kolejne spotkanie derbowe. Szkoda tych punktów, które uciekają „u siebie”. Zespół prezentował się dobrze we wcześniejszych wygranych trzech meczach, niestety w spotkaniu z Wigrami zniweczyliśmy to wszystko co wcześniej wypracowaliśmy. Postawiliśmy na otwarty futbol. Od siedemdziesiątej minuty nie mieliśmy już czego bronić. Zdecydowałem się na grę trzema obrońcami, ale niestety nie przyniosło to żadnego rezultatu. Mecze wygrywa ten kto zdobywa bramki, nam się to nie udało i możemy być po tym spotkaniu smutni.

Marek Witkowski, trener Wigier: – Dobre boisko, ładna pogoda, derby województwa, my po trzynastu meczach zagranych u siebie, cieszy zwycięstwo. Dużo dał nam tygodniowy odpoczynek po meczu z OKS-em. Wcześniej graliśmy praktycznie mecze co trzy dni i mieliśmy trochę problemów z kadrą. Na szczęście chłopaki złapali trochę oddechu. Odpoczynek dał nam wiarę w lepsze granie i dzisiaj było to widać na boisku. Pierwsza bramka szybko ustawiła te spotkanie, mieliśmy okazje aby podwyższyć ten wynik. Graliśmy ze świadomością, że jest to gorący teren. Stałe fragmenty gry wykonywane przez Ruch były groźne, jednak nasza gra w obronie była bardzo dobra. W drugiej połowie ładna kontra podwyższyła nam wynik i było już po spotkaniu.        

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media