24 października 2008, 12:16

Stal: T. Judkowiak – R. Kazubski, T. Czępiński, J. Grajper, M. Nowak, R. Szczawiński, K. Gołębiowski, Ł. Stręciwilk, Ł. Dziedzic62` D. Osuch, M. Butkiewicz78` M. Czarnecki, K. Jabłoński79` K. Strug. Trener: Grzegorz Komor. Wigry: P. Masłowski – J. Bucholc, M. Rogoziński, A. Niewulis, T. Bajko, M. Makuszewski37` P. Makarewicz , K. Drągowski, P. Rybkiewicz, K. […]

Stal: T. Judkowiak – R. Kazubski, T. Czępiński, J. Grajper, M. Nowak, R. Szczawiński, K. Gołębiowski, Ł. Stręciwilk, Ł. Dziedzic62` D. Osuch, M. Butkiewicz78` M. Czarnecki, K. Jabłoński79` K. Strug. Trener: Grzegorz Komor.

Wigry: P. Masłowski – J. Bucholc, M. Rogoziński, A. Niewulis, T. Bajko, M. Makuszewski37` P. Makarewicz , K. Drągowski, P. Rybkiewicz, K. Lauryn, S. Świerzbiński78` S. Kleczkowski, D. Ołowniuk90` B. Nowak. Trener: Zbigniew Kaczmarek.

Sędziują: Mądzik (jako główny) oraz Kondrak i Szynal (boczni) – wszyscy Świętokrzyski ZPN.

Widzów: 300.

90+3 min. Koniec meczu. Wigry w ładnym stylu po bramkach obrońców pokonały w Poniatowej Stal 2-0. Dziękujemy za śledzenie relacji.
90 min. Sędzia dolicza ponownie 3 minuty. Bartłomiej Nowak zmienia Ołowniuka.
86 min. Strzał z dystansu Rybkiewicza, pewnie broni Judkowiak.
79 min. Kolejna zmiana w Stali i kolejna zmarnowana okazja Ołowniuka. Karol Strug zmienia Jabłońskiego.
78 min. Zmiany w obu ekipach: Michał Czarnecki zastępuje Butkiewicza, a Sławomir Kleczkowski wchodzi za Świerzbińskiego.
75 min. Trójkowa akcja Bajko-Ołowniuk-Niewulis. Niestety sędzia boczny podniósł chorągiewkę.
72 min. Strzał Jabłońskiego minimalnie obok słupka bramki Masłowskiego.
70 min. GOOOL! 2-0! Ołowniuk będąc na 16. metrze wypuszcza w uliczkę Drągowskiego, który po strzale w krótki róg zdobywa swoją piątą bramkę w tej rundzie!
65 min. Bajeczne zagranie Rybkiewicza do Ołowniuka, ale ten w sytuacji sam na sam niestety podał futbolówkę do bramkarza.
64 min. Dośrodkowanie, a raczej strzał Rybkiewicza z rzutu wolnego, po rykoszecie ląduje za końcową linią boiska. Mamy rzut rożny.
62 min. Dariusz Osuch zastępuje Dziedzica.
56 min. Wrzutka z prawej strony Bucholca na głowę Ołowniuka, ale stoper Stali oddala zagrożenie.
54 min. Kolejny fragment biało-niebieskiej dominacji w Poniatowej.
48 min. Żółta kartka dla Lauryna. Trzecia w tej rundzie.
46 min. Wigry rozpoczynają drugą część meczu. W obu ekipach bez zmian.

45+3 min. Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą zasłużenie 1-0. Maciej Makuszewski został niestety odwieziony do szpitala.
45 min. Pierwsza odsłona potrwa jeszcze 180 sekund.
45 min. Akcja lewym skrzydłem Lauryna. Pomocnik Wigier zacentrował do Ołowniuka, ale piłka po jego uderzeniu zatrzymuje się…przed linią bramkową.
42 min. Faul taktyczny kosztował Andrzeja Niewulisa żółtą kartkę. To jego drugie upomnienie w tym sezonie.
41 min. Makarewicz dośrodkowuje w pole karne, piłkę na rzut rożny wybija Kazubski. Mamy kolejny róg.
37 min. Za Makuszewskiego wchodzi Przemysław Makarewicz. W przerwie postaramy się powiadomić was dokładniej o urazie Maku.
36 min. Stręciwilk ukarany czerwoną kartką za chamski faul na Makuszewskim, którego z boiska zabierają lekarze pogotowia. Dramat młodego pomocnika Wigier. Stal gra zatem w dziesiątkę.
31 min. Kolejny kiks piłkarza Wigier. Karol Drągowski podaje piłkę do pomocnika gospodarzy, a ten posyła ją w pole karne, gdzie czekał Gołębiowski. Na szczęście dobrze dysponowany jest dziś Przemek Masłowski, który pewnie broni strzał pomocnika Stali.
29 min. Złe wybicie Lauryna spowodowało stworzenie groźnej sytuacji pod bramką suwalczan. Minimalnie niecelnym uderzeniem akcję zakończył Jabłoński.
27 min. Do głosu powoli zaczynają dochodzić snajperzy Stali. Na szczęście defensywa Wigier jeszcze się nie pomyliła.
24 min. Okres popisowej gry defensorów znad Czarnej Hańczy, którzy pewnie odpierają ataki Stali.
20 min. Niewulis przejmuje piłkę po kontrze Stali zagrywając ją do Świerzbińskiego, ale snajper biało-niebieskich był na spalonym.
17 min. GOOOL 1-0 dla Wigier! Król asyst-Piotr Rybkiewicz zagrywa piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Marcina Rogozińskiego, a ten wyprowadza suwalczan na prowadzenie!
16 min. Indywidualna akcja Makuszewskiego przynosi nam kolejny róg. Wigry kontrolują poczynania na boisku przbywając często na połowie gospodarzy.
14 min. Zółtą kartką ukarany Konrad Gołębiowski.
11 min. Obronną ręką z sytuacji sam na sam wychodzi Masłowski, który obronił strzał Butkiewicza.
10 min. Kolejne prostopadłe zagranie Rybkiewicza do Ołowniuka, lecz stoper Stali przerywa nasz atak.
6 min. Dośrodkowanie Rybkiewicza wprost na głowę Ołowniuka, ale piłka minęła zdaniem sędziego linię końcową i od bramki zacznie Judkowiak.
5 min. Okres niedokładnej gry po obu stronach. Boisko w Poniatowej wydaje się być nieco mniejsze niż inne place gry w naszej lidze.
2 min. Pierwszy rajd Makuszewskiego i pierwszy rzut rożny dla naszych zawodników.
1 min. 32-letni sędzia Maciej Mądzik daje sygnał do rozpoczęcia zawodów. Od środka zaczęli zawodnicy Stali.