OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sukces jest bardzo blisko!
29 grudnia 2015, 12:49

Tylko do czwartku włącznie można wesprzeć społeczną akcję zbiórki pieniędzy na zakup autokaru dla młodych piłkarzy Wigier i AP Wigry Suwałki.

Na finiszu jest społeczna zbiórka pieniędzy na mały autobus dla młodych piłkarzy Wigier i Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Do upragnionego celu brakuje naprawdę niewiele. Zostało jednak bardzo mało czasu. Zbiórka prowadzona będzie tylko do końca roku. Dlatego klub i akademia proszą swoich kibiców i sympatyków o wsparcie akcji w ostatnich dniach i godzinach 2015 roku.

Na koncie jest 88 300 złotych (stan na wtorek, godz.13.00). Do pełnego sukcesu, czyli zebrania 100 tysięcy, brakuje zatem 11 700 złotych. W końcowym rozrachunku należy jednak uwzględnić wpłatę w wysokości 10 tysięcy, którą zadeklarowała niedawno firma Stollar- sponsor generalny SKS Wigry Suwałki. Gdy te pieniądze wpłyną na konto akcji, a stanie się to niebawem, potrzeba będzie już tylko 1 700 złotych!

Organizatorami nowatorskiej jak na nasze realia społecznościowej zbiórki pieniędzy na autokar dla młodych piłkarzy są Suwalski Klub Sportowy Wigry i Akademia Piłkarska Wigier. Akcja prowadzona jest na crowfundingowym portalu kickin24.com. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w herb Wigier i wesprzeć akcję dowolną kwotą.

W akademii i klubie trenuje prawie pół tysiąca młodych piłkarzy. Bardzo często wyjeżdżają na mecze i turnieje, także za granicę. Własny, obrandowany autokar z pewnością ograniczy koszt takich wyjazdów oraz dodatkowo będzie promował klub.

Co ważne, zbiórka jest całkowicie bezpieczna. Nie zmarnuje się nawet złotówka. W przypadku sukcesu, który przerośnie oczekiwania – zebranie wyższej kwoty od tej wskazanej w celu zbiórki, nadwyżka przeznaczona zostanie na dodatkowe wyposażenie wigierskiego autokaru.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media