OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Takiego meczu jeszcze nie było
6 czerwca 2014, 17:40

To zdecydowanie najważniejszy mecz Wigier od 1947 roku. Biało-niebiescy pierwszy raz w historii klubu stanęli przed ogromną szansą na awans do I ligi.

Jak zapowiada trener Wigier Zbigniew Kaczmarek, pomimo że do awansu wystarczy zdobyć punkt, suwalczanie na pewno nie zagrają na remis. Spotkanie cieszy się wielkim zainteresowaniem, co udowadnia fakt, że na dwa dni przed meczem praktycznie wszystkie bilety zostały wyprzedane, a kibice, aby kupić bilet w kolejkach stali godzinami.

Sobotnie zawody obejrzy komplet publiczności, czyli ponad 3000 widzów, w tym najprawdopodobniej 165 kibiców gości, którzy zgłosili już chęć przyjazdu do Suwałk.

Stal w niedzielę nie będzie grała o nic. Utrzymanie w II lidze zespołu z Rzeszowa jest mocno wątpliwe, jednak nie niemożliwe. Rzeszowianie muszą wygrać w Suwałkach, ale również liczyć na ułożenie się trzech innych wyników.

Jesienią suwalczanie ulegli Stali aż 0:3, ale nikt już o tym meczu nie myśli. Teraz biało-niebieskich czeka spotkanie, dzięki któremu będą mogli zapisać nowe karty w historii.

– Cieszy nas to, że swoją dobrą grą doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że wszystko jest w naszych nogach a w szczególności w głowach – mówi Kamil Wenger. – Czeka nas mecz ważny mecz, najważniejszy w historii klubu, ale jestem pewien, że nie „zwiążę” nam to nóg, a tylko jeszcze bardziej zmobilizuje.

W niedziele na stadionie po raz pierwszy na nowej trybunie zobaczymy tzw. kartoniadę. Każdy kibic na swoim miejscu będzie miał przykleiony kartonik i podniesie go w górę, kiedy piłkarze wyjdą na murawę. Kartoniki będą białe i niebieskie. Kolory kartonów podzielone będą zgodnie z sektorami. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion tak, aby w momencie wyjścia piłkarzy każdy był już na swoim miejscu. Przypominamy, że możliwość wejścia na stadion jest już od godziny 15.00. 

Już przed meczem przygotowanych będzie wiele atrakcji dla kibiców. Będą to m.in dmuchańce, trampoliny, animacje dla dzieci oraz liczne konkursy z nagrodami. Rozstawionych będzie także kilka punktów gastronomicznych.

Kibiców, którzy z róznych powodów nie będą mogli obejrzeć meczu ze Stalą zapraszamy na relację live z tego spotkania, która dostępna będzie na naszej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media