OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Bytovia – Wigry
30 listopada 2014, 12:37

W sobotę biało-niebiescy w ostatnim meczu przedłużonej rundy jesiennej przegrali z Bytowią Bytów 2:1. Co na pomeczowej konferencji powiedzieli trenerzy obu drużyn?

Paweł Janas: Wcześniej wielokrotnie byliśmy lepszym zespołem a mimo to przegrywaliśmy. Dzisiaj udało się dowieźć zwycięstwo do końca, choć z drugiej połowy nie jestem zadowolony bo zespół się wycofał i zrobiła się „wybijanka”. Może wzięło się to z tego, że tych punktów mamy mało i każdy jest ważny. Dziękuję jednak chłopakom za ambicję i walkę. Trzeba też przyznać, że dzisiaj mieliśmy więcej szczęścia niż w poprzednich spotkaniach.

Zbigniew Kaczmarek: Przegraliśmy na własne życzenie. Praktycznie to my mieliśmy pierwsi sytuacje stuprocentowe, które nie potrafiliśmy wykorzystać. Potem mogliśmy wyrównać na 1:1, lecz dostaliśmy drugą bramkę. W drugiej połowie mieliśmy totalną dominację mojego zespołu. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Nie byliśmy gorszym zespołem. Ale piłka jest taka, że liczy się to co w sieci. Myślę, że bohaterem spotkania był bytowski bramkarz, który bronił świetnie przyczyniając się do zwycięstwa Drutex-Bytovii. Mimo porażki dziękuję swoim chłopakom za zaangażowanie i dobrą grę. Zabrakło tylko skuteczności.

/fot. Bytovia Bytów

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media