OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trenerzy o meczu Wigry-Znicz
6 sierpnia 2016, 14:02

Biało-niebiescy po niezwykłej dramaturgii pokonali Znicz 2:1. Co na pomeczowej konfernecji powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów?

Andrzej Prawda: Cięzko cokolwiek powiedzieć. Było dużo emocji, na pewno mecz mógł podobać się publiczności. Przyjechaliśmy z konkretnym celem, żeby nie przegrać. Ten cel udawało nam się się realizować. Może nie było to zbyt ładne dla oka, ale na tyle skuteczne, że do tej 88 minuty prowadziliśmy 1:0. Niestety w końcówce zabrakło nam takiego cwaniactwa piłkarskiego. Gospodarzom gratuluje waleczności i wiary w siebie. 

Dominik Nowak: Ten mecz oceniłbym na takie dwie fazy. Pierwsza połówka, kiedy to przeważaliśmy, mieliśmy sporo sytuacji, ale to Znicz pod koniec objął prowadzenie po golu z rzutu karnego i druga odsłona, kiedy to goście grali z kontrataku i utrudniał nam wyprowadzanie akcji ofensywnych. My wprowadzaliśmy kolejnych napastników, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Na pewno był to świetny mecz dla publiczności. Nas takie zwycięstwa budują przed następnymi spotkaniami. Te dwie bramki były nagrodą za trud włożony w ten mecz. Dziękuję kibicom, którzy dopingowali nas przez całe spotkanie. Nawet wtedy kiedy przegrywaliśmy 0:1. 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media