OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Trzecie miejsce Akademii w województwie!
27 czerwca 2013, 07:16

W rozegranym dzisiaj (26.06.2013) w Mońkach turnieju finałowym Żaków w ramach rozgrywek ogranizowanych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej drużyna rocznika 2004 Akademii, prowadzona przez trenera Daniela Ołowniuka zajęła 3 miejsce i odebrała brązowe medale!

W fazie kwalifikacyjnej Akademia rywalizowała z faworytem rozgrywek AP Talent Białystok a także z MOSP-em Jagiellonią Białystok oraz z Orłem Bobola Siemiatycze. Notując 1 porażkę i odnosząc 2 zwycięstwa Akademia zajęła 2 miejsce w grupie i przy systemie rozgrywek bez półfinału – rywalizowała z MOSiR-em Mońki o miejsce 3. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Wigier 3:1. Warto dodać, że tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał suwalczanin Piotr Konopko. Mistrzami województwa podlaskiego w sezonie 2012/2013 zostali zawodnicy AP Talent Białystok, zaś srebrne medale odebrała BSP Jagiellonia Białystok.

Trzecie miejsce w województwie podlaskim już w pierwszym sezonie istnienia naszej Akademii jest bardzo dobrym wynikiem. Wielkie gratulacje dla zawodników, którzy wystąpili w finale oraz wszytkich, którzy reprezentowali naszą Akademię w 6-ciu turniejach kwalifikacyjnych.

Wyniki Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki w turnieju finałowym:

AP Talent – AP Wigry Suwałki 3:1

AP Wigry Suwałki – Orzeł Bobola Siemiatycze 1:0

AP Wigry Suwałki – MOSP Jagiellonia Białystok 3:0

Maecz o 3 miejsce:

MOSiR Mońki – AP Wigry Suwałki 1:3

Skład drużyny w turnieju finałowym: Wiktor Krupiński (2 bramki), Łukasz Olszewski, Kacper Chomicz, Filip Kowalewski, Jakub Zalewski(br), Kacper Dostatni, Marcel Mozalewski (6 bramek), Piotr Konopko (br), Ernest Bilbin.

Trenerzy: Daniel Ołowniuk, Paweł Cimochowski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media