OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Vetra Wilno- Wigry Suwałki 2:0 – zobacz WigryTV.pl
6 lipca 2009, 07:32

W rozegranym w Wilnie kontrolnym meczu suwalskie Wigry przegrały z tamtejszą Vetrą 0:2. Rezultat ustalono na początku meczu. Pierwsza bramka padła już w 20 sekundzie, a druga w 18 minucie. Rywalem Wigier był czołowy zespół litewskiej ekstraklasy, występujący w prestiżowej Lidze Europejskiej. Chociaż Litwini skupili się głównie na testowaniu nowych piłkarzy, okazali się bardzo wymagającym sparingpartnerem. W barwach Vetry wystąpiło czterech młodzieżowych reprezentantów Litwy, testowani gracze z Dynama Kijów i Spartaka Moskwa oraz Janusz Bucholc, do niedawna obrońca Wigier.- Gdyby nie fatalny początek meczu, można byłoby mówić o naprawdę dobrym występie naszych piłkarzy- powiedział Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu. – Mieliśmy aż sześć dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Vetra tylko trzy, ale dwie potrafiła zamienić na bramki- dodał. Przed szansą na pokonanie bramkarza Vetry stanęli, w pierwszej połowie Łapiński, Kowalski i Ołowniuk, a w drugiej Chudziński, Świerzbiński i ponownie Kowalski. Gospodarze zrewanżowali się tylko jedną groźną akcją, ale w sytuacji sam na sam znakomicie spisał się Masłowski.W środę Wigry zmierzą się w Olecku z występującą w ekstraklasie Jagiellonią Białystok. Początek meczu o 17.30. Tuż po tym meczu suwalczanie udadzą się na dziesięciodniowy obóz do Gołdapi.Vetra Wilno- Wigry Suwałki 2:0Bramki: Kuglis1 i Vasilauskas 18Wigry: Barwicki (30 Salik, 60 Masłowski)- Cegliński (60 Pomian), Kesler (60 Bajko), Łapiński (45 Bieliński), Sanni (65 Radzio), Sadowski (74 Bujnowski), Lauryn (70 Pianka), Ołowniuk (45 Świerzbiński) Kowalski (70 Sobolewski), Radzio (45 Chudziński), Rogoziński (65 Łapiński) Relacja z meczu oraz wywiady ze Zbigniewem Kaczmarkiem, Mateuszem Chudzińskim oraz Januszem Bucholcem dostępne są w serwisie WigryTV.pl

W rozegranym w Wilnie kontrolnym meczu suwalskie Wigry przegrały z tamtejszą Vetrą 0:2. Rezultat ustalono na początku meczu. Pierwsza bramka padła już w 20 sekundzie, a druga w 18 minucie.
Rywalem Wigier był czołowy zespół litewskiej ekstraklasy, występujący w prestiżowej Lidze Europejskiej. Chociaż Litwini skupili się głównie na testowaniu nowych piłkarzy, okazali się bardzo wymagającym sparingpartnerem. W barwach Vetry wystąpiło czterech młodzieżowych reprezentantów Litwy, testowani gracze z Dynama Kijów i Spartaka Moskwa oraz Janusz Bucholc, do niedawna obrońca Wigier.
– Gdyby nie fatalny początek meczu, można byłoby mówić o naprawdę dobrym występie naszych piłkarzy- powiedział Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu. – Mieliśmy aż sześć dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Vetra tylko trzy, ale dwie potrafiła zamienić na bramki- dodał. Przed szansą na pokonanie bramkarza Vetry stanęli, w pierwszej połowie Łapiński, Kowalski i Ołowniuk, a w drugiej Chudziński, Świerzbiński i ponownie Kowalski. Gospodarze zrewanżowali się tylko jedną groźną akcją, ale w sytuacji sam na sam znakomicie spisał się Masłowski.
W środę Wigry zmierzą się w Olecku z występującą w ekstraklasie Jagiellonią Białystok. Początek meczu o 17.30. Tuż po tym meczu suwalczanie udadzą się na dziesięciodniowy obóz do Gołdapi.
Vetra Wilno- Wigry Suwałki 2:0
Bramki: Kuglis1 i Vasilauskas 18
Wigry: Barwicki (30 Salik, 60 Masłowski)- Cegliński (60 Pomian), Kesler (60 Bajko), Łapiński (45 Bieliński), Sanni (65 Radzio), Sadowski (74 Bujnowski), Lauryn (70 Pianka), Ołowniuk (45 Świerzbiński) Kowalski (70 Sobolewski), Radzio (45 Chudziński), Rogoziński (65 Łapiński)

 

Relacja z meczu oraz wywiady ze Zbigniewem Kaczmarkiem, Mateuszem Chudzińskim oraz Januszem Bucholcem dostępne są w serwisie WigryTV.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media