OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
stadionwigry
W PIERWSZEJ KOLEJCE ZAGRAMY Z OLIMPIĄ ELBLĄG
6 sierpnia 2020, 09:25

W ostatni weekend sierpnia startują rozgrywki piłkarskiej drugiej ligi.

Nietypowo bo dziewiętnaście zespołów zagra w sezonie 2020/2021 w rozgrywkach piłkarskiej drugiej ligi. PZPN pierwszą kolejkę wyznaczył na ostatni weekend sierpnia w której Wigry zmierzą się z Olimpią Elbląg. Do Suwałk przyjedzie dobrze znany suwalskim kibicom Kamil Wenger, który w Suwałkach grał w latach 2012- 2014. 

Rundę jesienną zakończymy w połowie grudnia meczem z Olimpią Grudziądz. Rundę rewanżową zainaugurujemy 27-28 lutego spotkaniem w Pruszkowie z lokalnym Zniczem. Ostatnia kolejka zaplanowana jest na 12-13 czerwca, w której na zakończenie sezony ponownie zagramy ze Zniczem, tylko że w Suwałkach. 

Terminarz rozgrywek Wigier Suwałki S.A. na sezon 2020/2021:

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia
Garbarnia Kraków – pauza
Śląsk II Wrocław – Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz – Błękitni Stargard
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Sokół Ostróda – Lech II Poznań
Hutnik Kraków – GKS Katowice

Kolejka 2 – 5-6 września
pauza – GKS Katowice
Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Górnik Polkowice – Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
Błękitni Stargard – Wigry Suwałki
Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław

Kolejka 3 – 12-13 września
Śląsk II Wrocław – pauza
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Skra Częstochowa
Motor Lublin – Błękitni Stargard
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Lech II Poznań

Kolejka 4 – 19-20 września
pauza – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 5 – 26-27 września
KKS 1925 Kalisz – pauza
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Górnik Polkowice

Kolejka 6 – 30 września
pauza – Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki

Kolejka 7 – 3-4 października
Wigry Suwałki – pauza
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
Sokół Ostróda – Błękitni Stargard
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce

Kolejka 8 – 10-11 października
pauza – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Hutnik Kraków
Skra Częstochowa – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Motor Lublin

Kolejka 9 – 17-18 października
Motor Lublin – pauza
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 24-25 października
pauza – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin – Bytovia Bytów

Kolejka 11 – 4 listopada
Bytovia Bytów – pauza
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków

Kolejka 12 – 7-8 listopada
pauza – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 13 – 14-15 listopada
Chojniczanka Chojnice – pauza
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Sokół Ostróda – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg

Kolejka 14 – 21-22 listopada
pauza – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Bytovia Bytów – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 28-29 listopada
Stal Rzeszów – pauza
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Motor Lublin
Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

Kolejka 16 – 2 grudnia
pauza – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Górnik Polkowice
Motor Lublin – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

Kolejka 17 – 5-6 grudnia
Sokół Ostróda – pauza
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Górnik Polkowice – Motor Lublin
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa

Kolejka 18 – 12-13 grudnia
pauza – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków

Kolejka 19 – 27-28 lutego
Hutnik Kraków – pauza
GKS Katowice – Sokół Ostróda
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków

Kolejka 20 – 6-7 marca
pauza – Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
Lech II Poznań – Sokół Ostróda
GKS Katowice – Hutnik Kraków

Kolejka 21 – 13-14 marca
GKS Katowice – pauza
Hutnik Kraków – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki – Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz – Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków

Kolejka 22 – 17 marca
pauza – Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa – Wigry Suwałki
Błękitni Stargard – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
Górnik Polkowice – Hutnik Kraków
Lech II Poznań – GKS Katowice

Kolejka 23 – 20-21 marca
Lech II Poznań – pauza
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda – Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard
Motor Lublin – Skra Częstochowa
Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 – 27-28 marca
pauza – KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Lech II Poznań

Kolejka 25 – 3 kwietnia
Górnik Polkowice – pauza
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 – 10-11 kwietnia
pauza – Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice

Kolejka 27 – 14 kwietnia
Pogoń Siedlce – pauza
Górnik Polkowice – Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Błękitni Stargard
Sokół Ostróda – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów – KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin – Wigry Suwałki

Kolejka 28 – 17-18 kwietnia
pauza – Motor Lublin
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce

Kolejka 29 – 24-25 kwietnia
Olimpia Grudziądz – pauza
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Bytovia Bytów – Motor Lublin

Kolejka 30 – 28 kwietnia
pauza – Bytovia Bytów
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 – 1-2 maja
Znicz Pruszków – pauza
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów

Kolejka 32 – 8-9 maja
pauza – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Sokół Ostróda
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – GKS Katowice
Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

Kolejka 33 – 15-16 maja
Olimpia Elbląg – pauza
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Ostróda – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 – 19 maja
pauza – Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
Bytovia Bytów – Hutnik Kraków
Motor Lublin – GKS Katowice
Wigry Suwałki – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg

Kolejka 35 – 22-23 maja
Błękitni Stargard – pauza
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
Lech II Poznań – Motor Lublin
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

Kolejka 36 – 29-30 maja
pauza – Sokół Ostróda
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Motor Lublin – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard

Kolejka 37 – 5-6 czerwca
Skra Częstochowa – pauza
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Sokół Ostróda

Kolejka 38 – 12-13 czerwca
pauza – Hutnik Kraków
Sokół Ostróda – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media