OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W sobotę mecz z Olimpią Elbląg
24 września 2010, 09:46

W kolejnym meczu II ligi piłkarskiej Wigry Suwałki podejmą Olimpię Elbląg. Mecz w sobotę o 15.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze.Goście są na siódmym, a Wigry na dwunastym miejscu w tabeli. Oba zespoły dzielą cztery punkty. Wigry i Olimpia to prawdziwi mistrzowie remisów. Z dziewięciu rozegranych spotkań goście zremisowali pięć, a gospodarze aż siedem. Najlepszym snajperem Olimpii jest wychowanek Piasta Białystok Kamil Jackiewicz, który ma na koncie cztery gole. W Wigrach po trzy bramki zdobyli do tej pory Grażvydas Mikulenas i Sebastian Radzio.W minionym sezonie II ligi Wigry wygrały u siebie z Olimpią walkowerem. Wyniki Olimpii w tym sezonie:Pelikan Łowicz (wyjazd) 0:0Start Otwock (dom) 1:1Ruch Wysokie Mazowieckie (w) 2:0Jeziorak Iława (d) 1:0Stal Rzeszów (w) 2:4Znicz Pruszków (d) 0:0Okocimski Brzesko (w) 0:0Wisła Płock (d) 0:0Świt Nowy Dwór (w) 1:0W sumie trzy wygrane, pięć remisów i jedna porażka. Warto zauważyć, że w czterech ostatnich meczach Olimpia zdobyła tylko jednego gola. Cenne zwycięstwo dało jej w Nowym Dworze Mazowieckim uderzenie Jackiewicza z ponad trzydziestu metrów.

W kolejnym meczu II ligi piłkarskiej Wigry Suwałki podejmą Olimpię Elbląg. Mecz w sobotę o 15.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze.

Goście są na siódmym, a Wigry na dwunastym miejscu w tabeli. Oba zespoły dzielą cztery punkty. Wigry i Olimpia to prawdziwi mistrzowie remisów. Z dziewięciu rozegranych spotkań goście zremisowali pięć, a gospodarze aż siedem. Najlepszym snajperem Olimpii jest wychowanek Piasta Białystok Kamil Jackiewicz, który ma na koncie cztery gole. W Wigrach po trzy bramki zdobyli do tej pory Grażvydas Mikulenas i Sebastian Radzio.

W minionym sezonie II ligi Wigry wygrały u siebie z Olimpią walkowerem.

Wyniki Olimpii w tym sezonie:
Pelikan Łowicz (wyjazd) 0:0
Start Otwock (dom) 1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie (w) 2:0
Jeziorak Iława (d) 1:0
Stal Rzeszów (w) 2:4
Znicz Pruszków (d) 0:0
Okocimski Brzesko (w) 0:0
Wisła Płock (d) 0:0
Świt Nowy Dwór (w) 1:0

W sumie trzy wygrane, pięć remisów i jedna porażka. Warto zauważyć, że w czterech ostatnich meczach Olimpia zdobyła tylko jednego gola. Cenne zwycięstwo dało jej w Nowym Dworze Mazowieckim uderzenie Jackiewicza z ponad trzydziestu metrów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media