OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
W środę Wigry grają w Pucharze Polski
2 sierpnia 2010, 14:22

Mecz piłkarskiego Pucharu Polski w Suwałkach. W środę (4 sierpnia) o 17.00 Wigry podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze jednego ze swoich ligowych rywali- Stal Rzeszów. Będzie to spotkanie rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski. Zwycięzca awansuje do I rundy tych rozgrywek, w której czekać będą rywale z I ligi.Przypomnijmy, że w rundzie przedwstępnej suwalczanie pononali na wyjeździe 4:0 Orła Wierzbica. Stal awansowała bez gry. Wygrała walkowerem z Motorem Lublin. Dotychczasowy bilans drugoligowych starć Wigier i Stali jest remisowy. W minionym sezonie mecze zakończyły się wynikami 2:2 i 4:4.Mecz w środę o 17.00. Kibicom przypominamy, że na stadion można wchodzić jedynie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Ceny biletów: 10 zł normalny i 6 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny. Posiadacze karnetów na mecz wchodzą za darmo.

Mecz piłkarskiego Pucharu Polski w Suwałkach. W środę (4 sierpnia) o 17.00 Wigry podejmą na stadionie przy ulicy Zarzecze jednego ze swoich ligowych rywali- Stal Rzeszów. Będzie to spotkanie rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski. Zwycięzca awansuje do I rundy tych rozgrywek, w której czekać będą rywale z I ligi.

Przypomnijmy, że w rundzie przedwstępnej suwalczanie pononali na wyjeździe 4:0 Orła Wierzbica. Stal awansowała bez gry. Wygrała walkowerem z Motorem Lublin. Dotychczasowy bilans drugoligowych starć Wigier i Stali jest remisowy. W minionym sezonie mecze zakończyły się wynikami 2:2 i 4:4.

Mecz w środę o 17.00. Kibicom przypominamy, że na stadion można wchodzić jedynie od strony ulicy Grunwaldzkiej. Ceny biletów: 10 zł normalny i 6 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny. Posiadacze karnetów na mecz wchodzą za darmo.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media