OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
WESOŁYCH ŚWIĄT
24 grudnia 2008, 08:08

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. To niezapomniane chwile przy wigilijnym stole, wypełnione serdecznością rodzinne spotkania. To także czas wyznań, posumowań, deklaracji i ciepłych, serdecznych życzeń. Czas, kiedy wspominamy kończący się rok i snujemy plany na kolejny.Z okazji tych wyjątkowych Świąt pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wielką życzliwość, jakiej doznaliśmy w tym roku ze strony wszystkich sympatyków naszego klubu, a w szczególności kibiców i sponsorów.To dzięki Wam udało nam się stworzyć drugoligowy klub piłkarski, który daje suwalczanom radość, emocje i powody do dumy.Wiemy, że to dopiero początek drogi, ale daliście nam głęboką wiarę w sens naszych dalszych, wspólnych poczynań.Za wszystko serdecznie dziękujemy i życzymy Wam niezapomnianych, ciepłych, rodzinnych i wypełnionych pogodą ducha Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie, nawet te najskrytsze marzenia. Szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności życzy SKS Wigry Suwałki.Zobacz też życzenia w WIGRY TV

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. To niezapomniane chwile przy wigilijnym stole, wypełnione serdecznością rodzinne spotkania. To także czas wyznań, posumowań, deklaracji i ciepłych, serdecznych życzeń. Czas, kiedy wspominamy kończący się rok i snujemy plany na kolejny.

Z okazji tych wyjątkowych Świąt pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wielką życzliwość, jakiej doznaliśmy w tym roku ze strony wszystkich sympatyków naszego klubu, a w szczególności kibiców i sponsorów.

To dzięki Wam udało nam się stworzyć drugoligowy klub piłkarski, który daje suwalczanom radość, emocje i powody do dumy.

Wiemy, że to dopiero początek drogi, ale daliście nam głęboką wiarę w sens naszych dalszych, wspólnych poczynań.

Za wszystko serdecznie dziękujemy i życzymy Wam niezapomnianych, ciepłych, rodzinnych i wypełnionych pogodą ducha Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie, nawet te najskrytsze marzenia. Szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności życzy SKS Wigry Suwałki.

Zobacz też życzenia w WIGRY TV

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media