OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wielkie emocje w hali OSiR
15 grudnia 2014, 22:25

Już w najbliższy piątek, o 16:30, w hali OSiR odbędzie się XV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach.

Impreza, organizowana przez Agencję Promocji Sportu Polski Sport, Suwalski Klub Sportowy Wigry oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji, ma dobroczynny charakter. Dochód z turnieju, nad którym patronat sprawuje Prezydent Miasta Suwałk, zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na turnus rehabilitacyjny około 30 podopiecznych Domu Dziennego Pobytu młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo w Suwałkach oraz na pomoc dla dwóch niepełnosprawnych kibiców Wigier.

W tym roku w turnieju wystąpi sześć zespołów. Do ubiegłorocznych uczestników, czyli Wigier, Drużyny Prezydenta Suwałk, Drużyny Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Litwy, dołączy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Plażowej.

Bilety na Mikołajkowy Turniej nabywać można już od środy w skelpie Wigier w Plazie. Wejściówki będzie możńa kupić także w piątek od godziny 12:00 w holu halii OSIR. Ceny biletów to 10 i 5 złotych. Serdecznie zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media