OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
juniorzy
Wigierski raport ligowy
19 września 2017, 09:07

Prezentujemy wyniki drużyn Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, oraz drużyn młodzieżowych.

Junior Starszy– Trener Mariusz Cieślukowski

Petrus Łapy- Wigry Suwałki 2:3

Bramki: 77’Ostrowski ,85’Świderski ,90+3’Krzywicki

Skład:  Luberecki (Szymański 46′) Kumiszcza ( Andruczyk 46′) Krzywicki (C) Dubiński Ogórkis ( Grudkowski 46′) Milewski ( Ostrowski 46′) Świderski Sawicki ( Staszkiewicz 46′) Wróblewski ( R. Ołow 46′) Karłowicz Brzozowski ( P. Ołow 46′)


Junior Młodszy- Trener Przemysław Rykaczewski

Wigry Suwałki- ŁKS 1926 Łomża 1:0

Bramki: Krystian Dubiński

Skład: Patryk Myszukiewicz, Sebastian Czarniecki, Kacper Grabowski, Krystian Dubiński, Bartosz Bukpas, Wojciech Łada, Oskar Kruszniewski, Gabriel Zdancewicz,, Bartosz Jurkun, Norbert Śliwiński, Albert Ustasiak, Daniel Mindziukiewicz, Adrian Ołów


Trampkarz I- trener Tomasz Chmielewski

Wigry Suwałki- Warmia Grajewo 4:0

Bramki: Filip Kozłowski, Bartek Dolistowski, Jakub Kunicki(2)

Skład: Piotr Słowikowski, Dominik Górny, Krystian Suski, Iwo Urbanowicz, Bartosz Dolistowski, Bartosz Bralczyk, Kamil Naglik, Filip Kozłowski, Łukasz Kubrak, Jakub Świątek, Jakub Kunicki,

grali również: Igor Cylwa, Konrad Kunicki, Daniel Kalinowski, Bartosz Cimochowski


Trampkarz II– trener Adam Ołowniuk

Sparta Augustów- Wigry Suwałki 8:0


 II Liga Wojewódzka D1 MŁODZIK Grupa 1 

AP Wigry Suwałki- – rocznik 2005 Trener Łukasz Jutkiewicz

AP Wigry II Suwałki- rocznik 2006 trener Dariusz Koncewicz

Czarni Czarna Białostocka – AP Wigry Suwałki 1:4

Bramki: Patryk Chmielewski, samobójcza, Kornel Wasilewski i Bartek Jarząbski.

Wigry: Żyliński Mateusz, Domuradzki Wiktor, Sawicki Paweł, Zduńczyk Filip, Dąbrowski Maciej, Wasilewski Kornel, Jarząbski Bartek, Chmielewski Patryk, Anuszkiewicz Patryk, Januszanis Jakub, Poniatowski Leon, Sowulewski Piotr, Beczkowski Olivier, Urynowicz Jakub

MOSP BIAŁYSTOK  – AP WIGRY II SUWAŁKI   0:2

BRAMKI:

0:1 – 42′ – Kacper Rejterada as Krzysztof Rybak

0:2 – 50′ – Mateusz Rzodkiewicz as Kacper Rejterada

SKŁAD: Stolarski Adam, Rejterada Kacper, Babkowski Kacper, Paszkowski Jakub, Rybak Krzysztof, Rzodkiewicz Mateusz, Makowski Michał, Barszczewski Michał, Karłowicz Oliwier, Konopko Jakub, Minkiewicz Adam, Wasilewski Krystian, Przełomski Beniamin, Panasiewicz Mateusz


II Liga Wojewódzka D2 MŁODZIK Grupa 1

AP Wigry Suwałki- rocznik 2006 trener Dariusz Koncewicz

AP Wigry II Suwałki – rocznik 2007 trener Dariusz Szmajda

Polonia Raczki- AP Wigry II Suwałki 0:9

Bramki: Aleksandrowicz x4, Bryk, Górski, Bogdzio, Rzodkiewicz, Sobolewski

Skład: Waluś, kozioł, Suprun, Sobolewski, Jóżwik, Górski, Bryk, Jaworowski, Rzodkiewicz, Aleksandrowicz, Kowalewski, Bogdzio

Biebrza Goniądz- AP Wigry Suwałki 0:4

Bramki: 0:1 – 25′ – Oliwier Bobrowski

               0:2 – 35′ – Dawid Ołów

               0:3 – 50′ – Tomasz Auron

               0:4 – 55′ – Jakub Wojdak

Skład:  Aleksandrowicz Maciej, Auron Tomasz, Bobrowski Oliwier, Dzik Jan, Kowalski Bartosz, Mazurkiewicz Szymon, Mazurkiewicz Bartosz, Ołów Dawid, Pojawa Antoni, Sofiński Bartosz, Wojdak Jakub

E1 ORLIK Grupa 1

AP Wigry Suwałki- rocznik 2007 trener Dariusz Szmajda

Skład: Turowicz, Wasilewski, Sienkiewicz, Klaus, Puza, Witkowski, Chmielewski, ,Wilczewski, Wankiewicz, Kowalski

AP Wigry II Suwałki– rocznik 2008 trener Paweł Cimochowski

Skład: Dębski, Sowulewski, Krupiński, Świeczak, Brzozowski, Micielica, Bobrowski, Wiśniewski Ambrosiewicz

Wyniki

AP Wigry Suwałki- AP Wigry II Suwałki 1:4

Ap Wigry Suwałki- Akadmeia 2012 1:0

AP Wigry II Suwałki- Akadmeia 2012 1:0

Ap Wigry Suwałki-Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0

AP Wigry II Suwałki- Dąb Dąbrowa Białostocka 4:1


E2 ORLIK Grupa 1

AP Wigry Suwałki- rocznik 2008 trener Paweł Cimochowski

Skład

Bogdanowicz, Szargiej,  Chodorowski,  Januszko,  Różynski , Wawrukiewicz,  Kaczorek,  Gober , Andruszkiewicz,  Werstak,  Barszczewski

Wyniki

AP Wigry Suwałki- AP Sparta II Augustów  4:3

AP Wigry Suwałki- Polonia Raczki 9:2

AP Wigry Suwałki- AP Sparta Augustów 13:1


F1 ŻAK Grupa 5

AP Wigry Suwałki- rocznik 2009 trener Wojciech Słowikowski

AP Wigry II Suwałki- rocznik 2009 trener Wojciech Słowikowski

Skład AP Wigry Suwałki:

Iwanowski Kuba, Borkowski Damian, Borkowski Dominik, Balcer Oskar,  Jasielczuk Oskar, Urynowicz Kamil, Olszewski Rafał, Bernat Mateusz, Lisiewicz Piotr, Dobkiewicz Rajan

Skład AP Wigry II Suwałki:

Jabłoński Kuba, Taraszkiewicz Oskar, Chmielewski Piotr, Chmielewski Filip, Makowski Wiktor, Rudziewicz Kuba, Staszkiewicz Sebastian, Jańczuk Olivier, Pożniak Franciszek, Rukść Aleks

Wyniki:

AP Wigry Suwałki – Ap Wigry II Suwałki 12:1

AP Wigry Suwałki – Sparta Augustów 4:0

AP Wigry II Suwałki – Sparta Augustów 5:2


F2 ŻAK Grupa 1

AP Wigry Suwałki- rocznik 2010 trener Przemysław Makarewicz

AP Wigry II Suwałki- rocznik 2010 trener Przemysław Makarewicz

PAUZA

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media