OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
fototurniej
Wigierskie podsumowanie weekendu
22 października 2018, 13:43

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały sześć spotkań i jeden turniej ligowy.

Wszystkie wyniki prezentujemy poniżej:

Rocznik 2000/2001/2002 – Junior Starszy (A1)
IX kolejka:
MKS Pogoń Łapy – Wigry Suwałki S.A. 0:3
Bramki: Oskar Waszkiewicz, Łukasz Karłowicz, Krystian Dubiński
Skład: Patryk Wróblewski (Bartosz Siłkowski) – Adam Czaplicki, Sebastian Czarniecki, Artur Sawicki (Kacper Grabowski), Wojciech Milewski, Miłosz Andruczyk (Miłosz Wilk), Łukasz Karłowicz, Wojciech Łada, Sebastian Zackiewicz, Oskar Waszkiewicz (Patryk Bogdanowicz), Krystian Dubiński (Daniel Mindziukiewicz)
Trener: Mariusz Cieślukowski

Rocznik 2002/2003 – Junior Młodszy (B1)
XI kolejka:
MOSiR Grajewo – Wigry Suwałki S.A. 2:1
Bramka: Łukasz Racis
Skład: Piotr Słowikowski, Łukasz Racis, Norbert Śliwiński, Kamil Naglik, Jakub Świątek, Dominik Górny, Krystian Suski, Łukasz Kubrak, Jakub Kunicki, Gabriel Samsonowicz, Szymon Żukowski,
rezerwowi: Rafał Kurcewicz, Bartosz Bralczyk, Szymon Kordowski, Oskar Kruszniewski, Piotr Sowul
Trenerzy: Tomasz Chmielewski, Przemysław Rykaczewski

Rocznik 2004 – Trampkarz (C1)
II liga wojewódzka gr. 1
VI kolejka:
Biebrza Goniądz – Wigry II Suwałki S.A. 0:9
Bramki: Kacper Chomicz, Adrian Daniło 5x, Kacper Prawdzik 2x, Łukasz Olszewski
Skład: Mateusz Żyliński, Adrian Daniło, Dawid Powałka, Kacper Chomicz, Kacper Gober, Mateusz Konopko, Michał Konopko, Łukasz Olszewski, Kacper Prawdzik, Damian Szukajtys, Arkadiusz Zaremba,
rezerwowi: Tymoteusz Terlecki,
Trener: Adam Ołowniuk

Rocznik 2005/2006 – Trampkarz (C1)
I liga wojewódzka
XI kolejka:
MOSP Białystok – Wigry Suwałki S.A. 4:1
Bramka: Karol Kotarski
Skład: Adam Stolarski, Karol Kotarski, Kacper Babkowski, Patryk Chmielewski, Jakub Paszkowski, Kacper Rejterada, Krzysztof Rybak, Paweł Sawicki, Piotr Sowulewski, Filip Zduńczyk, Kornel Wasilewski,
rezerwowi: Mateusz Żyliński, Adam Minkiewicz, Jakub Konopko, Dawid Opanowski, Mateusz Rzodkiewicz
Trenerzy: Dariusz Koncewicz, Łukasz Jutkiewicz
Rocznik 2005/2006 – Trampkarz (C1)

II liga wojewódzka gr. 1
VII kolejka:
AP Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 3:2
Bramki: Michał Makowski, Beniamin Przełomski 2x
Skład: Maciej Aleksandrowicz, Jakub Gibas, Beniamin Przełomski, Dawid Andruszkiewicz, Michał Makowski, Sebastian Orchowski, Paweł Ostaszewski, Mateusz Panasiewicz, Karol Szczęsny, Jakub Wojdak, Michał Żelazko,
rezerwowi: Oliwier Bobrowski, Bartosz Sofiński, Bartłomiej Jarząbski, Tomasz Auron, Oliwier Karłowicz, Szymon Mazurkiewicz, Antoni Pojawa,
Trenerzy: Dariusz Koncewicz, Łukasz Jutkiewicz

Rocznik 2007 – Młodzik
I liga wojewódzka D2
VIII kolejka:
MŁKS Łomża – AP Wigry Suwałki 1:2
Bramki: Wiktor Kowalewski, Dawid Górski
Skład: Igor Waluś, Kuba Makarewicz, Mateusz Aleksandrowicz, Jan Bryk, Marcel Jaworowski, Szymon Jóźwik, Jan Kaszkiel, Wiktor Kowalewski, Mateusz Sobolewski, Jacob Suprun, Dawid Górski, Gabriel Puza, Maciej Wilczyński,

II liga wojewódzka D1 gr.1
VIII kolejka:
Warmia Grajewo – AP Wigry Suwałki 2:1
Trener: Dariusz Szmajda

Rocznik 2008 – Młodzik/Orlik
I liga wojewódzka D2 gr. 1
VIII kolejka:
MOSP Białystok – AP Wigry II Suwałki 3:0
Skład: Michał Dębski, Michał Wiśniewski, Bruno Sowulewski, Julian Micielica, Patryk Ambrosiewicz, Maciej Krupiński, Cyprian Brzozowski, Filip Michałowski, Jakub Sieńkowski, Filip Januszko, Ryszard Staranowicz, Antek Sadłowski
Trener: Paweł Cimochowski

Rocznik 2011/2012 – Żak F2
V turniej ligowy w kategorii żak F2 gr. 1 (20.10.2018 r., godz. 11:00, Suwałki, ul. Antoniewicza)
Promień Mońki – AP Wigry II (r. 2011) 2:5
AP Wigry (r. 2011) – AP Wigry III (r. 2012) 8:1
AP Wigry II (r. 2011) – AP Wigry (r. 2011) 11:0
AP Wigry (r. 2011) – Warmia Grajewo 3:0
AP Wigry III (r. 2012) – AP Wigry II (r. 2011) 1:7
Promień Mońki – AP Wigry (r. 2011) 5:3
Warmia Grajewo – AP Wigry III (r. 2012) 0:3
AP Wigry III (r. 2012) – Promień Mońki 3:1
AP Wigry II (r. 2011) – Warmia Grajewo 3:0

Skład AP Wigry Suwałki (r. 2011): Gabriel Janczuk, Jan Kędra, Adam Fałtynowicz, Bartosz Słabiński, Jakub Stasiński, Marcel Olszewski, Szymon Dominiuk, Krystian Gondek

Skład AP Wigry Suwałki II (r. 2011): Mikołaj Starczewski, Kacper Boguszewski, Dawid Konopko, Marcel Bielawski, Mateusz Kubas, Aleksander Karłowicz, Karol Motulewicz, Olaf Sowulewski, Aleksander Sawicki

Skład AP Wigry Suwałki III (r. 2012): Hubert Bujnowski, Nikodem Korzun, Maciej Szczęsny, Kamil Pupel, Natan Kuryło, Franciszek Martynko, Aleksander Krupiński, Igor Skoryy
Trenerzy: Tomasz Czygier, Michał Kubas, Arkadiusz Szczerbowski

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSORZY FORTUNA 1 LIGA
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

SKS WIGRY SUWAŁKI


SKS WIGRY SUWAŁKI

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media