OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry jadą do sąsiada z tabeli. Zapraszamy na relację LIVE
22 września 2011, 09:31

Wyjazdowy mecz z sąsiadem z tabeli czeka piłkarzy suwalskich Wigier. W sobotę o 17.00 suwalczanie zmierzą się w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO. Gospodarze zgromadzili w dziesięciu meczach dziewięć punktów. Wigry w dziewięciu spotkaniach o jeden mniej.

KSZO, które jeszcze kilka lat temu występowało w ekstraklasie, miało spowodowany kłopotami w klubie katastrofalny początek sezonu. Przegrało pierwsze cztery spotkania, w tym dwa walkowerem. Jednak od koniec sierpnia popularne KSZO-ki otrząsnęły się z niemocy. Najpierw przyszła wygrana z Sokołem Sokółka, a potem cenne remisy z Resovią Rzeszów i Okocimskim Brzesko oraz wyjazdowa wygrana z Puszczą Niepołomice. W ostatniej kolejce piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego zremisowali na wyjeździe 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wigry mają na koncie także tylko dwie wygrane i co ciekawe, z tymi samymi rywalami co KSZO, czyli Sokołem i Puszczą. Suwalczanie wyjadą na mecz osłabieni brakiem pięciu piłkarzy. Do trzech pauzujących z powodów zdrowotnych: Kamila Lauryna, Daniela Ołowniuka i Tomasza Bajki dołączyło kolejnych dwóch zawodników. Z powodu żółtych kartek pauzować musi Marcin Rogoziński, a kontuzja wykluczyła z gry w najbliższym meczu Brazylijczyka Yago.

UWAGA! Transmisja radiowa na antenie EstacjaFM została odwołana. Zapraszamy na tradycyjną relację tekstową do WIGRY LIVE. Należy kliknąć na zakładkę „następny mecz”, a później na wynik spotkania.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media