OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry – Jeziorak. Czas rewanżu
31 marca 2010, 18:05

Jeziorak Iława to jedna z drużyn, która wyraźnie „nie leży” suwalskim Wigrom. W trzech dotychczasowych meczach II ligi, suwalczanie zdołali tylko traz zremisować (w rundzie jesiennej obecnego sezonu) i dwa razy przegrali z tą drużyną. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mają okazję do rewanżu. Już w piątek (2 kwietnia) o godz. 16:00 Wigry podejmą na własnym boisku Jezioraka. Iławianie plasuja się na bardzo wysokim 6. miejscu w tabeli, ale mają tylko trzy punkty przewagi nad Wigrami. Zatem zwycięstwo „biało-niebieskich” pozwoli im awansować przynajmniej o jedną pozycję. Zapowiadają się wielkie emocje…Grażvydas Mikulenas zaprasza na mecz – zobacz na WigryTV.pl!!!

Suwalczanie przystąpia do meczu z Jeziorakiem prawdopodobnie w podobym składzie jak w niedzielę w meczu z Kolejarzem. Do składu powróci już kapitan – Marcin Rogoziński, który pauzował za kartki. Prawdopodobnie nie zobaczymy jeszcze Gediminasa Paberzisa, Litwin nie wyleczył do końca swojej kontuzji. Daniel Ołowniuk z kolei ma problemy z kostką i jego występ jest wykluczony.

Jeziorak w dwóch wiosennych meczach zdobył komplet punktów (z Concordią i Okocimskim). Tym razem będzie miał utrudnione zadanie, gdyż zagra bez dwóch podstawowych zawodników, pauzujących za kartki. Mowa o byłym zawodniku Wigier – Piotrze Rybkiewiczu oraz Remigiuszu Sobocińskim. Z pewnością to poważne osłabienie, ale zmiennicy ww. piłkarzy będą starali się ich godnie zastąpić.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media