OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry nagrodzone
1 listopada 2014, 19:04

Wigry Suwałki zostały uhonorowane przez PZPN. Suwalczan doceniono podczas zorganizowanej przez piłkarski związek gali ,,Fair Play” w Kielcach.

Gala z udziałem kilkuset zaproszonych gości była głównym punktem odbywającej się w Targach Kielce XIV konferencji „Bezpieczny Stadion”. Wzięli w niej udział najważniejsi przedstawiciele piłkarskich władz, klubów oraz służb mundurowych, w tym prezes PZPN Zbigniew Boniek, szef Departamentu Bezpieczeństwa UEFA Marc Timmer oraz Komendant Główny Policji Marek Działoszyński. Wszyscy bardzo często słyszeli nazwę klubu znad
Czarnej Hańczy.
Suwalczanie otrzymali z rąk Zbigniewa Bońka nagrody za organizację spotkań oraz wzorową współpracę policji z organizatorem imprezy masowej. Tę drugą odebrał osobiście komendant suwalskiej policji Andrzej Bałazy. Wyróżnienie za wzorowe działania przypadło także Witoldowi Smoleńskiemu, kierownikowi do spraw bezpieczeństwa na suwalskim stadionie. Natomiast nagrodę w kategorii najlepszy spiker odebrał Andrzej Łukowski, który zdobył najwięcej punktów ze wszystkich polskich spikerów piłkarskich w ekstraklasie, I i II lidze.
Podczas konferencji w Kielcach prezes PZPN podkreślał, że sposób przeprowadzania spotkań w naszym kraju stoi na bardzo wysokim poziomie. Irytuje go jednak pewna przypadłość rodaków. – Co tydzień odbywa się u nas ponad 7700 spotkań. Gdzieś odpalą jedną racę, lub ktoś kogoś dotknie i robimy z tego ogólnopolski problem bezpieczeństwa. To jest margines i dlatego powinniśmy współpracować, żeby eliminować to, co rzutuje na wizerunek naszej piłki – mówił Boniek.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media