Wigry pokonały litewskiego pierwszoligowca
11 grudnia 2008, 08:32

Choć okres przygotowawczy do rundy wiosennej zacznie się dopiero za miesiąc, piłkarze suwalskich Wigier rozegrali już wczoraj mecz sparingowy z litewską Suduvą Mariampol. Spotkanie odbyło się w hali sportowej w Mariampolu na boisku o pełnym wymiarze. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka pokonali trzeci zespół litewskiej A Ligi 4:3 (1:1, 3:2) w trzech tercjach, trwających po 30 minut. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego w dziale WIGRY TV.

Gole dla suwalczan zdobyli: testowany napastnik litewski (zarząd nie chce narazie zdradzić o kogo chodzi), Jakub Kowalski (pomocnik SMS-u Łódź), łotewski pomocnik oraz Damian Sobolewski (junior). W barwach Wigier wystąpili zawodnicy, którzy pozostali w Suwałkach na okres przerwy zimowej, a także nowi testowani piłkarze. Trudno jednak narazie mówić o ewentualnych wzmocnieniach, gdyż kolejne mecze sparingowe odbędą się dopiero w styczniu i prawdopodobnie również wtedy Zbigniew Kaczmarek przyjrzy się kandydatom do gry w Wigrach.