OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Wigry znów trenują
23 czerwca 2014, 12:36

Biało-niebiescy po dwutygodniowej przerwie wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym zagrają w I lidze.

Na pierwszych zajęciach podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mieli badania wydolnościowe. Nie uczestniczyli w w nich kontuzjowani Daniel Michałowski i Adrian Karankiewicz oraz chorzy Karol Mackiewicz i Mateusz Żebrowski. Dodatkowo na badaniach nie pojawił się David Makaradze, który dzisiaj przylatuje do Polski i od jutra rozpocznie treningi z drużyną.

Pojawiło się natomiast trzech testowanych piłkarzy, o statusie młodzieżowca oraz Mateusz Romachów, który być może zostanie jeszcze w Wigrach. Pierwszym z nich jest 19-letni, lewy obrońca Warmii Grajewo Wojciech Koszczuk. Zawodnik w minionym sezonie rozegrał 33 spotkania w III lidze, w których zdobył jedną bramkę. Na badaniach pojawili się również piłkarze SMS-u Łódź Bartosz Biel oraz pochodzący z Suwałk Maciej Wasilewski. 20-letni Biel ostatni rok spędził w Puszczy Niepołomice, w barwach której zaliczył 23 ligowe mecze. Wasilewski jest prawym obrońcą, natomiast jego starszy o rok kolega z SMS-u skrzydłowym.

W najbliższych dniach w Suwałkach pojawią się kolejni testowani piłkarze. Pierwszy sparing biało-niebiescy rozegrają 2 lipca z Pogonią Siedlce, a 28 czerwca, zamiast sparingu, suwalczanie najprawdopodobniej rozegrają grę wewnętrzną.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media