OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z liderem na inaugurację w Suwałkach
2 sierpnia 2009, 07:41

Już dziś piłkarze suwalskich Wigier zaprezentują się po raz pierwszy w tym sezonie suwalskiej publiczności. Po nieudanym rozpoczęciu sezonu (porażki z Olimpią Elbląg w II lidze 0:1 oraz z Wisłą Puławy w Pucharze Polski 0:2), podopieczni Zbigniewa Kaczmarka podejmą  o godzinie 18:00 beniaminka rozgrywek – LKS Nieciecza. Nasz serwis przeprowadzi skróconą relację LIVE oraz LIVE SMS z tego spotkania. Szczegółowa relacja dostępna będzie w serwisie suwalki24.pl.

 
Dzisiejszy mecz to niewątpliwie poważny sprawdzian dla ekipy „biało-niebieskich”. Rywal suwalczan tydzień temu bardzo pewnie pokonał Okocimskiego Brzesko 3:0, uzyskując w ten sposób fotel lidera po pierwszej kolejce. Przed Wigrami zatem trudne zadanie – tym bardziej, że w składzie zabraknie trzech podstawowych zawodników – Daniela Ołowniuka, Jakuba Kowalskiego oraz Michała Danilczyka. Kadrę uzupełni nigeryjski pomocnik – Michael Sanni, który otrzymał już pozowlenie na pracę w Unii Europejskiej. Miejmy nadzieję, że mimo problemów kadrowych, nasi piłkarze sporstają zadaniu i komplet punktów zostanie w Suwałkach. 
 
Wigry Suwałki – LKS Nieciecza, niedziela (2 sierpnia), godz. 18:00, Stadion Miejski w Suwałkach przy ul. Zarzecze 26, ZAPRASZAMY!!!
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media