OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Z obozu rywala: GKS Bełchatów
23 października 2021, 12:47

Przed nami 14. seria gier rozgrywek eWinner 2. ligi, a w niej spotkanie suwalskich Wigier z GKS-em Bełchatów. Sprawdźcie, co słychać w szeregach naszych rywali.

W ubiegłym sezonie GKS Bełchatów okazał się najsłabszą drużyną na zapleczu Ekstraklasy, spadając z Fortuna 1. Ligi. Od rundy jesiennej kibice „Brunatnych” mogą więc oglądać swoich ulubieńców w rozgrywkach eWinner 2. Ligi. Niestety, podopieczni Patryka Rachwała bardzo przeciętnie rozpoczęli nowy sezon. Po trzynastu kolejkach wicemistrz Polski z 2007 roku na swoim koncie ma jedynie 10 punktów.

Najskuteczniejszym zawodnikiem bełchatowian jest Artur Golański, który podobnie jak Mateusz Sowiński zaliczył w tym sezonie trzy trafienia. W kadrze górniczej drużyny możemy znaleźć również biało-niebieski akcent. Barwy GKS-u reprezentuje były zawodnik suwalskich Wigier – Łukasz Wroński.

Dzisiejsze spotkanie Wigier Suwałki z GKS-em Bełchatów będzie ósmym meczem pomiędzy obiema drużynami. Czterokrotnie zwyciężali Brunatni, dwa razy padł remis, natomiast tylko raz górą byli suwalczanie. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się już niebawem!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media