OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zapowiada się ciekawy mecz
12 kwietnia 2016, 21:13

W sobotę o 18.30 Wigry podejmą Pogoń Siedlce. Rywale mają tylko trzy punkty więcej. Są już bilety na ten mecz. Zobacz zaproszenie video !

Piłkarze Wigier rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do sobotniego meczu z zajmującą dwunaste miejsce w tabeli Pogonią Siedlce. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Suwalczanie tracą do najbliższego rywala tylko trzy punkty.

Będzie to konfrontacja dobrych znajomych. Niespełna dwa lata temu Wigry i Pogoń razem wchodziły do I ligi. W debiutanckim sezonie suwalski zaspół zajął dobre, dziewiąte miejsce w tabeli, a siedlczanie obronili się przed spadkiem w barażach.

Minionej jesieni Pogoń pokonała Wigry 1:0. Suwalczanie chcą się teraz zrewanżować. Trener Wigier Dominik Nowak będzie miał do dyspozycji wszystkich podopiecznych, bo karę za kartki odcierpieli już Tomasz Jarzębowski i Maciej Wichtowski. Drużyna i trener są wyraźnie podbudowani ostatnią wygraną w Chojnicach.

– Drużyna zaimponowała mi zaangażowaniem i sumiennością. Wszyscy rzetelnie realizowali to, co sobie założyliśmy. Efektem był zwycięski gol w 88 minucie. Gra do końca znamionuje klasę drużyny- mówi trener Nowak.

Bilety na mecz Wigier z Pogonią Siedlce, który rozpocznie się w sobotę (16 kwietnia) o 18.30 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach można już kupować w klubowym sklepiku Wigier w centrum handlowo-rozrywkowym Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasach stadionu przy ul. Zarzecze od 10.00 do zakończenia pierwszej połowy.

Zobacz zaproszenie na mecz!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media