OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zawisza liczy na gościnność
22 października 2015, 12:53

Goście chcą zrehabilitować się za dwie porażki z rzędu. Wigry zrobią wszystko, by wreszcie wygrać u siebie.

– Zawisza liczy na gościnność Wigier- czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu z Bydgoszczy. Goście liczą na komplet punktów w Suwałkach, ale przeglądając klubową witrynę można odnieść wrażenie, że ważniejszy jest dla nich wtorkowy mecz Pucharu Polski ze Sląskiem Wrocław.

W kontekście sobotniego starcia na wkszawisza.pl czytamy:

W najbliższych dniach zespół będzie przede wszystkim skoncentrowany na przygotowaniu do wyjazdowego meczu w Suwałkach. Starcie w ramach 14. serii spotkań będzie okazją do zrehabilitowania się za dwa ostanie mecze. Do kadry meczowej wróci już Kamil Drygas, niestety tym razem pauzować za żółte kartki będzie Jakub Łukowski. Wigry Suwałki po 13. kolejce zajmują w tabeli trzynastą pozycję. Zespół znacznie lepiej prezentuje się na wyjazdach (cenne wygrane z Zagłębiem Sosnowiec, Arką Gdynia i GKS Bełchatów) niż u siebie (tylko jedno zwycięstwo – 9.08. z Rozwojem Katowice – 4:0). Liczymy, że Zawisza w pełni skorzysta z gościnności gospodarzy i przywiezie z Suwałk komplet punktów. Taki jest cel przygotowań do sobotniego starcia Wigry Suwałki- Zawisza Bydgoszcz.

Przypominamy, że bilety na ciekawie zapowiadający się mecz Wigry Suwałki- Zawisza (sobota, godz.17.00, stadion miejski przy ulicy Zarzecze w Suwałkach) można już kupić w sklepiku w suwalskiej Plazie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media