OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Znamy terminarz II ligi
16 stycznia 2009, 08:28

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rundy wiosennej II ligi grupy wschodniej obecnego sezonu. Rozgrywki rozpoczną się 14 marca, a ostatnią kolejkę zaplanowano na 6 czerwca. Mecze barażowe zostaną rozegrane 13 i 17 czerwca. Dokładne dni i godziny meczów Wigier nie zostały jeszcze ustalone. Wiadome są tylko obligatoryjne terminy dwóch ostatnich kolejek.

 
20. kolejka ? 14/15 marca 2009
OKS 1945 OLSZTYN – START OTWOCK  
JEZIORAK IŁAWA – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
HETMAN ZAMOŚĆ – STAL PONIATOWA  
KSZO OSTROWIEC ŚW. – GÓRNIK WIELICZKA  
ŁKS ŁOMŻA – OKOCIMSKI BRZESKO  
KOLEJARZ STRÓŻE – FRESKOVITA WYS.MAZ.
WIGRY SUWAŁKI – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
PELIKAN ŁOWICZ – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
PRZEBÓJ WOLBROM – SANDECJA NOWY SĄCZ  

21. kolejka ? 21/22 marca 2009

PRZEBÓJ WOLBROM – OKS 1945 OLSZTYN  
SANDECJA NOWY SĄCZ – PELIKAN ŁOWICZ  
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – WIGRY SUWAŁKI
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – KOLEJARZ STRÓŻE
FRESKOVITA WYS.MAZ. – ŁKS ŁOMŻA  
OKOCIMSKI BRZESKO – KSZO OSTROWIEC ŚW.  
GÓRNIK WIELICZKA – HETMAN ZAMOŚĆ  
STAL PONIATOWA – JEZIORAK IŁAWA  
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – START OTWOCK  

22. kolejka ? 28/29 marca 2009
OKS 1945 OLSZTYN – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
START OTWOCK – STAL PONIATOWA  
JEZIORAK IŁAWA – GÓRNIK WIELICZKA  
HETMAN ZAMOŚĆ – OKOCIMSKI BRZESKO  
KSZO OSTROWIEC ŚW. – FRESKOVITA WYS.MAZ.
ŁKS ŁOMŻA – CONCORDIA PIOTR.TRYB.  
KOLEJARZ STRÓŻE – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
WIGRY SUWAŁKI – SANDECJA NOWY SĄCZ  
PELIKAN ŁOWICZ – PRZEBÓJ WOLBROM  

23. kolejka ?  4/5 kwietnia 2009
PELIKAN ŁOWICZ – OKS 1945 OLSZTYN  
PRZEBÓJ WOLBROM – WIGRY SUWAŁKI  
SANDECJA NOWY SĄCZ – KOLEJARZ STRÓŻE  
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – ŁKS ŁOMŻA  
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – KSZO OSTROWIEC ŚW.
FRESKOVITA WYS.MAZ. – HETMAN ZAMOŚĆ
OKOCIMSKI BRZESKO – JEZIORAK IŁAWA  
GÓRNIK WIELICZKA – START OTWOCK  
STAL PONIATOWA – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW  

24. kolejka ? 11/12 kwietnia 2009

OKS 1945 OLSZTYN – STAL PONIATOWA  
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – GÓRNIK WIELICZKA
START OTWOCK – OKOCIMSKI BRZESKO  
JEZIORAK IŁAWA – FRESKOVITA WYS.MAZ.
HETMAN ZAMOŚĆ – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
KSZO OSTROWIEC ŚW. – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
ŁKS ŁOMŻA – SANDECJA NOWY SĄCZ  
KOLEJARZ STRÓŻE – PRZEBÓJ WOLBROM  
WIGRY SUWAŁKI – PELIKAN ŁOWICZ  

25. kolejka ? 18/19 kwietnia 2009

WIGRY SUWAŁKI – OKS 1945 OLSZTYN  
PELIKAN ŁOWICZ – KOLEJARZ STRÓŻE  
PRZEBÓJ WOLBROM – ŁKS ŁOMŻA  
SANDECJA NOWY SĄCZ – KSZO OSTROWIEC ŚW.  
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – HETMAN ZAMOŚĆ
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – JEZIORAK IŁAWA
FRESKOVITA WYS.MAZ. – START OTWOCK
OKOCIMSKI BRZESKO – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
GÓRNIK WIELICZKA – STAL PONIATOWA  

26. kolejka ? 22 kwietnia 2009
OKS 1945 OLSZTYN – GÓRNIK WIELICZKA  
STAL PONIATOWA – OKOCIMSKI BRZESKO  
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – FRESKOVITA WYS.MAZ
START OTWOCK – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
JEZIORAK IŁAWA – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
HETMAN ZAMOŚĆ – SANDECJA NOWY SĄCZ  
KSZO OSTROWIEC ŚW. – PRZEBÓJ WOLBROM  
ŁKS ŁOMŻA – PELIKAN ŁOWICZ  
KOLEJARZ STRÓŻE – WIGRY SUWAŁKI  

27. kolejka – 25/26 kwietnia 2009
KOLEJARZ STRÓŻE – OKS 1945 OLSZTYN  
WIGRY SUWAŁKI – ŁKS ŁOMŻA  
PELIKAN ŁOWICZ – KSZO OSTROWIEC ŚW.  
PRZEBÓJ WOLBROM – HETMAN ZAMOŚĆ  
SANDECJA NOWY SĄCZ – JEZIORAK IŁAWA  
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – START OTWOCK
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW  
FRESKOVITA WYS.MAZ. – STAL PONIATOWA
OKOCIMSKI BRZESKO – GÓRNIK WIELICZKA  

28. kolejka ? 2/3 maja 2009 
 
OKS 1945 OLSZTYN – OKOCIMSKI BRZESKO  
GÓRNIK WIELICZKA – FRESKOVITA WYS.MAZ.
STAL PONIATOWA – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
START OTWOCK – SANDECJA NOWY SĄCZ  
JEZIORAK IŁAWA – PRZEBÓJ WOLBROM  
HETMAN ZAMOŚĆ – PELIKAN ŁOWICZ  
KSZO OSTROWIEC ŚW. – WIGRY SUWAŁKI  
ŁKS ŁOMŻA – KOLEJARZ STRÓŻE  

29. kolejka ? 9/10 maja 2009   
ŁKS ŁOMŻA – OKS 1945 OLSZTYN  
KOLEJARZ STRÓŻE – KSZO OSTROWIEC ŚW.  
WIGRY SUWAŁKI – HETMAN ZAMOŚĆ  
PELIKAN ŁOWICZ – JEZIORAK IŁAWA  
PRZEBÓJ WOLBROM – START OTWOCK  
SANDECJA NOWY SĄCZ – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – STAL PONIATOWA
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – GÓRNIK WIELICZKA
FRESKOVITA WYS.MAZ. – OKOCIMSKI BRZESKO  

30. kolejka ? 13 maja 2009   

OKS 1945 OLSZTYN – FRESKOVITA WYS.MAZ.
OKOCIMSKI BRZESKO – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
GÓRNIK WIELICZKA – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
STAL PONIATOWA – SANDECJA NOWY SĄCZ  
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – PRZEBÓJ WOLBRO
START OTWOCK – PELIKAN ŁOWICZ  
JEZIORAK IŁAWA – WIGRY SUWAŁKI  
HETMAN ZAMOŚĆ – KOLEJARZ STRÓŻE  
KSZO OSTROWIEC ŚW. – ŁKS ŁOMŻA  

31. kolejka ? 16/17 maja 2009   
KSZO OSTROWIEC ŚW. – OKS 1945 OLSZTYN  
ŁKS ŁOMŻA – HETMAN ZAMOŚĆ  
KOLEJARZ STRÓŻE – JEZIORAK IŁAWA  
WIGRY SUWAŁKI – START OTWOCK  
PELIKAN ŁOWICZ – PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
PRZEBÓJ WOLBROM – STAL PONIATOWA  
SANDECJA NOWY SĄCZ – GÓRNIK WIELICZKA  
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – OKOCIMSKI BRZESKO
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – FRESKOVITA WYS.MAZ.  

32. kolejka ? 23/24 maja 2009
   
OKS 1945 OLSZTYN – CONCORDIA PIOTR.TRYB.
FRESKOVITA WYS.MAZ. – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
OKOCIMSKI BRZESKO – SANDECJA NOWY SĄCZ  
GÓRNIK WIELICZKA – PRZEBÓJ WOLBROM  
STAL PONIATOWA – PELIKAN ŁOWICZ  
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – WIGRY SUWAŁKI
START OTWOCK – KOLEJARZ STRÓŻE  
JEZIORAK IŁAWA – ŁKS ŁOMŻA  
HETMAN ZAMOŚĆ – KSZO OSTROWIEC ŚW.  

33. kolejka ? 31 maja 2009   
HETMAN ZAMOŚĆ – OKS 1945 OLSZTYN 31.05.09 16.00
KSZO OSTROWIEC ŚW. – JEZIORAK IŁAWA 31.05.09 16.00
ŁKS ŁOMŻA – START OTWOCK 31.05.09 16.00
KOLEJARZ STRÓŻE PONIDZIE – NIDA PIŃCZÓW 31.05.09 16.00
WIGRY SUWAŁKI – STAL PONIATOWA 31.05.09 16.00
PELIKAN ŁOWICZ – GÓRNIK WIELICZKA 31.05.09 16.00
PRZEBÓJ WOLBROM – OKOCIMSKI BRZESKO 31.05.09 16.00
SANDECJA NOWY SĄCZ – FRESKOVITA WYS.MAZ. 31.05.09 16.00
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI – CONCORDIA PIOTR.TRYB. 31.05.09 16.00

34. kolejka ? 6 czerwca 2009 
 
OKS 1945 OLSZTYN – SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI 06.06.09 16.00
CONCORDIA PIOTR.TRYB. – SANDECJA NOWY SĄCZ 06.06.09 16.00
FRESKOVITA WYS.MAZ. – PRZEBÓJ WOLBROM 06.06.09 16.00
OKOCIMSKI BRZESKO – PELIKAN ŁOWICZ 06.06.09 16.00
GÓRNIK WIELICZKA – WIGRY SUWAŁKI 06.06.09 16.00
STAL PONIATOWA – KOLEJARZ STRÓŻE 06.06.09 16.00
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW – ŁKS ŁOMŻA 06.06.09 16.00
START OTWOCK – KSZO OSTROWIEC ŚW. 06.06.09 16.00
JEZIORAK IŁAWA – HETMAN ZAMOŚĆ 06.06.09 16.00

Terminy 33 i 34 – obligatoryjne
Mecze barażowe: 13 i 17 czerwca 2009

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media