Zwycięstwo na początek przygotowań
2 lipca 2014, 19:18

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka odnieśli dziś zwycięstwo w swoim pierwszym sparingu przed nadchodzącym sezonem, pokonując 1:0 Pogoń Siedlce.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 81 minucie, po dośrodkowaniu wprowadzonego na boisko po przerwie Karola Mackiewicza, Piotr Karłowicz. Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu obu zespołów, było widać zmęczenie ciężkimi treningami oraz obecność testowanych piłkarzy. W grze brakowało płynności i dokładności. Biało-niebiescy dużo lepiej zaprezentowali się już w drugiej połowie, czego efektem była zasłużenie zdobyta bramka. Dodatkowo przy stanie 0:0 sędzia nie pokazał jeszcze ewidentnego karnego dla Wigier, po faulu na Mackiewiczu.

Jak mówi Jacek Zieliński klub będzie chciał podpisać kontrakty z Bartoszem Bielem, Maciejem Wasilewskim i Mateuszem Kwiatkowskim. Decyzja o przyszłości pozostałych testowanych zawodników najprawdopodobniej zapadnie już jutro.

Wigry Suwałki 1:0 (0:0) Pogoń Siedlce

Bramka: 81′ Karłowicz

Wigry: Zoch (46′ Primel) – Bartkowski (46′ Lauryn), Wichtowski (46′ Wenger), Karankiewicz (46′ Drągowski), Bogusz (46′ Widejko), Biel (30′ Żebrowski (75′ Romachów)), Michałowski (46′ Tarnowski), Atanacković (46′ Wasilewski), Radzio (30′ Tuttas (75′ Karłowicz)), Kwiatkowski (46′ Mackiewicz), Miller (46′ Bujalski).

Pogoń: Kozaczyński (30′ Tobjasz (63′ Horoś)) – Kosiorowski (52 Wójcik), Dybiec (63′ zawodnik testowany), Lewandowski (71′ Paczkowski), Ratajczak (71′ Kitliński), Wójcik (44′ Wocial), Dziubiński, Drażba (46′ Tomalski), Demianiuk (46′ Rodak), zawodnik testowany (71′ Tarachulski), Olczak (86′ Dmowski).