OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Zwycięstwo w ostatnim sparingu
2 marca 2014, 17:19

W ostatnim sparingu przed zbliżającym się ligowym meczem z Radomiakiem, podopieczni Donatasa Venceviciusa pokonali 3:1 kazachstański FK Kyran.

W sobotę wieczorem organizatorzy obozu Wigier w Turcji poinformowali, że z pewnych powodów biało-niebiescy nie będą mogli zagrać sparingu z FK Dołgoprudnyi, w związku z czym suwalczanie zmierzyli się z kazachstańskim pierwszoligowcem  FK Kyran, który jak powiedział Donatas Vencevicius był jednym z bardziej wymagających przeciwników, z jakimi przyszło Wigrom grać w Turcji.

– Była to naprawdę dobra drużyna – mówi Donatas Vencevicius. – Jestem zadowolony z naszej postawy w tym meczu, strzeliliśmy trzy bramki, po ładnych akcjach i zasłużenie wygraliśmy – dodaje szkoleniowiec Wigier. 

Był to ostatni sparing biało-niebieskich w Turcji. We wtorek póżnym wieczorem drużyna wyleci do Rygi, skąd uda się do Suwałk.

Wigry Suwałki 3:1 (2:0) FK Kyran

Bramki dla Wigier: Tuttas x2, Michałowski

Wigry: Salik – Bogusz (70′ Pomian), Porębski, Wenger (65′ Lauryn), Tarnowski (65′ Wesołowski), Atanacković (65′ Michałowski), Jeriomenko (70′ Karłowicz, Makaradze (46′ Żebrowski), Mackiewicz (65′ Kamiński), Bujalski (46′ Luksys), Tuttas (65′ Radzio).

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media