Zwycięstwo w sparingu z Sokołem
4 lutego 2021, 21:46

W trzecim sparingu podczas zimowej przerwy biało-niebiescy mierzyli się z Sokołem Ostróda. Podopieczni Dawida Szulczka pokonali ligowego rywala 6:4.

Co prawda towarzyski, ale niezwykle szalony mecz w Mrągowie! Suwalskie Wigry odniosły pierwsze zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym. Po niesamowicie ciekawym meczu, #CharakterneWigry pokonały zespół z Ostródy 6:4.

Sokół Ostróda 4:6 (1:2) Wigry Suwałki
Wigry: I połowa: Słowikowski (31 Balawejder) – Gierach, Bogusławski, Kamiński, Karankiewicz, Brito, Gojko, Sowiński, Czułowski, Wełniak, Żebrakowski

II połowa: Balawejder (60  Zoch) – Orzechowski, Suski, Kozłowski, Gużewski, Liszka, Kunicki, Łada, Babiarz, Sauczek, Adamek.

Bramki: 1:0 – Żebrakowski 16, 1:1 – Wolny 27, 1:2 – Żebrakowski 35, 2:2 – Rugowski 47, 3:2 – Wolny 54, 4:2 – Kalinowski 65, 4:3 – Łada 66, 4:4 – Adamek 77, 4:5 – Sauczek 78, 4:6 – Babiarz 86.