Zwycięstwo z FK Palanga
20 lipca 2019, 22:19

Ostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu zakończony zwycięstwem Biało-Niebieskich 2:0.

Piąty i zarazem ostatni mecz kontrolny przed rozpoczynającym się w sobotę 27. lipca sezonem 2019/20 w piłkarskiej I Lidze zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Biało-Niebiescy na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Suwałkach pokonali występującą w litewskiej Ekstraklasie FK Palanga 2:0. Oba trafienia padły w pierwszej połowie meczu. W 33. minucie gry wynik otworzył Adrian Karankiewicz, a 10 minut później wynik ustalił Cezary Sauczek.

Przed meczem odbyła się oficjalna prezentacja drużyny, która już za siedem dni rozpoczyna walkę o ligowe punkty. Pierwsze spotkanie rozgrywamy na własnym obiekcie, a naszym rywalem będzie Chojniczanka Chojnice.

Wigry Suwałki – FK Palanga 2:0

Wigry Suwałki: Dominik Kąkolewski – Adrian Karankiewicz – Szymon Łapiński – Łukasz Sosnowski – Niko Kata – Joel Huertas – Arkadiusz Najemski – Robert Bartczak – Grzegorz Aftyka – Adrian Piekarski – Cezary Sauczek

W drugiej połowie na murawie pojawili się: Kevin Levis – Szymon Łapiński – Paweł Gierach – Bartosz Gużewski – Jakub Świątek – Christian Suski