Piąta porażka rezerw w sezonie
7 września 2020, 11:15

Młodzi zawodnicy rezerw suwalskich Wigier ponieśli kolejną porażkę w IV lidze.

W ubiegłą sobotę, biało-niebiescy udali się do Kolna, gdzie w ramach 7. kolejki IV ligi podejmowali miejscowy Orzeł. Trener Mariusz Cieślukowski dysponował tego dnia tylko trzynastoma zawodnikami. Wąska kadra nie ułatwiła zadania i mecz rozpoczął się dla suwalskich Wigier bardzo słabo. Już w 15 minucie, Wojciecha Ładę zamienił Patryk Wróblewski. Orzeł szybko przejął inicjatywę i do przerwy wygrywał 3:0. W drugiej odsłonie gospodarze dorzucili kolejne trafienie. Jedyną, honorową bramkę dla rezerw Wigier strzelił Łukasz Szczerbowski.

Orzeł Kolno 4:1 (3:0) Wigry II Suwałki

Wigry: Słowikowski – Szczerbowski, Łada (Wróblewski (Bogdanowicz)), Romatowski, Zackiewicz, Kunicki, Abramowicz, Kubrak, Górny, Racis, Rytelewski

Bramki: 1:0 – Orzeł 15, 2:0 – Orzeł 25, 3:0 – Orzeł 43, 4:0 – Orzeł 63, 4:1 – Szczerbowski 78