OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
AQUAEL srebrnym sponsorem Klubu
5 października 2017, 09:29

AQUAEL to znana i ceniona na całym świecie firma – od 33 lat oferująca swym użytkownikom nowoczesny sprzęt i akcesoria do akwarium i oczka wodnego.

Jej historia sięga jesieni 1984 r. gdy powstała jako malutki, jednoosobowy warsztat założony  przez jej obecnego właściciela – Janusza Jankiewicza. W ciągu tego okresu przeszła długą drogę do funkcjonujących  dzisiaj dwóch zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 25 000 m2, zatrudniających 500 pracowników i dysponujących  najnowocześniejszymi technologiami wytwórczymi. Konsekwencja działania i upór jej twórców oraz troska o nieustanny  rozwój sprawiły, że dziś jest jedną z ważniejszych firm światowego rynku zoologicznego. Obecnie oferuje swym  Klientom kompletny asortyment produktów do założenia i profesjonalnej pielęgnacji zarówno akwarium, jak i ogrodowego  stawu ozdobnego. Na sukces AQUAEL składa się wiele czynników, począwszy od doświadczonego zespołu, poprzez wyspecjalizowane  narzędziownie i doskonale wyposażone linie produkcyjne, a skończywszy na globalnym systemie dystrybucji  produktów. 

AQUAEL – obok doskonałej renomy jaką już cieszy się wśród odbiorców i użytkowników swych wyrobów – nie przestaje zaskakiwać ich kolejnymi innowacjami wyprzedzając przy tym konkurencję i udowadniając, że to, co dla innych pozostaje w sferze marzeń dla niego jest na wyciągnięcie ręki.

Polecamy wyroby naszego Sponsora!! więcej na www.aquael.com.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media