Misztal - Lewandowski, Jędrych, Chyła, Zjawiński, Tomasiewicz, Żytko, Wójcik, Janicki, Mroziński, Wrzesiński.

Pogoń Siedlce

Wigry Suwałki
1 : 2

90'
Koniec meczu!!!!! Wigry wygrały w Siedlcach 2:1 i awansowały na 3. miejsce w tabeli! Dziękujemy za uwagę.
90'
Doliczone 3 minuty.
89'
Wkrótce doliczony czas gry, Wigry nie dają gospodarzom pola do manewru. Żółta kartka dla Bucholca za przerwanie kontry.
85'
Karankiewicz za Zapolnika.
84'
Bajdur za Mrożińskiego.
81'
Radecki niedokładnie do Adamka, który mógł wyjść na czystą pozycję!
80'
Pogoń wali głową o mur. Wigry skutecznie się bronią i są bardzo bliskie wygranej.
75'
Radecki za Santanę.
73'
Kartka dla Zapolnika za przerwanie kontry.
70'
Krawczyk za Janickiego.
65'
Szkoda akcji Santany, zamiast wybrać Kozaka na prawej stronie, podał do pilnowanego Adamka....
64'
Kozak za Gąskę.
60'
Jędrych za przerwanie kontry.
57'
Augustyniak z dystansu obok bramki.
55'
Wrzytka z prawej strony, Zapolnik głową nad poprzeczką!
52'
Adamek sam na sam, ale za daleko wypuścił piłkę! Chwilę później kontra Pogoni i broni Zoch!
49'
Zapolnik z dystansu, Misztal na rożny!
46'
Druga połowa.
45+2'
Przerwa. Po bardzo dobrej pierwszej połowie prowadzimy w Siedlcach 2:1. Oby tak dalej!
45+'
Sędzia dolicza 2 minuty.
45'
Cverna za faul w środku pola.
45'
Dobra sytuacja Tomasiewicza, ale broni Zoch!
44'
Tym razem Augustyniak za faul na połowie przeciwnika.
39'
Chyła za faul w środku pola. Wigry kontrolują sytuację.
36'
Dobra akcja Pogoni lewą stroną, strzał Tomasiewicza, ale broni Zoch.
35'
Kądzior lewą nogą zza pola karnego minimalnie nad poprzeczką!
33'
Wigry kontrolują grę. Czekamy na dobre okazje do kontry.
30'
Zjawiński z wolnego, zamieszanie pod bramką i tylko rożny.
27'
Zapolnik zza pola karnego, broni Misztal! Rzut rożny.
25'
Janicki za przerwanie kontry i faul na Kądziorze.
22'
Santana za przerwanie kontry.
19'
Pogoń przy piłce, ale Wigry skutecznie się bronią.
17'
Wichtowski za przerwanie groźnego ataku.
15'
Kapitalna akcja Wigier lewą stroną i prowadzimy 2:1!!! Strzelcem bramki Damian Kądzior!!!
9'
Niestety kapitalny strzał Wójcika z wolnego i mamy 1:1.
4'
GOOLLLL!!!!! Zapolnik z karnego i mamy 1:0!!!!
3'
Karny dla Wigier! Faulowany Adamek!
1'
Początek meczu, zaczynają Wigry.
'
Witamy na relacji live prosto z Siedlec! Dzisiaj o ligowe punkty powalczymy z miejscową Pogonią!