Sędzia dolicza 3 minuty.
89'
Jeszcze strzał Gąski zza pola karnego minimalnie obok słupka!
88'
Szkoda kontry Wigier, Kądzior strzelił wysoko nad bramką, zamiast podać do Zapolnika.
86'
Wrzutka Kądziora z wolnego, rykoszet i niedokładny strzał Radeckiego.
85'
Zapowiada się na bezbramkowy remis, obie drużyny nie mają już siły na szybkie ataki.
81'
Zmarnowana kontra Wigier, Gąska za mocno do Kądziora. Ryczkowski za Santanę.
79'
Kądzior z dystansu i rzut rożny!
76'
Groźnie Olimpia, ale Zoch uprzedza napastnika. Zapolnik za Adamka.
74'
Coraz słabszy mecz w Grudziądzu, piłkarze zostawili już sporo sił na boisku.
70'
Rajd Radeckiego prawą stroną, strzał na bramkę i broni Królczyk! Jasiński za Kłusa.
68'
Groźna kontra Olimpii, al;e zablokowany strzał i tylko rzut rożny.
65'
Ciechanowski za Kaczmarka.
60'
Feruga za Smolińskiego.
58'
Znakomita sytuacja Kądziora po kontrze, strzał z kilku metrów zablokowany przez obrońcę!!!
54'
Okres słabszej gry, ciekawiej na trybunach, znakomita oprawa kibiców Wigier i Olimpii.
50'
Piękna wrzutka Kądziora z wolnego, ale wybijają obrońcy.
46'
Żółta dla Santany, zdaniem sędziego próbował wymusić rzut karny.
46'
Druga połowa.
45'
Przerwa.
43'
Gapiostwo naszych obrońców i groźny strzał Kłusa, ale obok bramki.
38'
Zaczarowana bramka Olimpii, Kądzior mocno z lewej nogi, broni Królczyk!
37'
Groźne dośrodkowanie z lewej strony, łapie Zoch. Za chwilę kontra Wigier, rzut rożny, zawodnik Olimpii wpadł na naszego piłkarza ale sędzia milczy!
32'
Kądzior z wolnego, broni Królczyk. Za chwilę Adu z dystansu i poprzeczka!!!!
28'
Kolejna kapitalna akcja Wigier, Santana do Kądziora, ten wślizgiem do piłki, ale nie zdążył i został upomniany kartką za niebezpieczne zagranie.
26'
Oblężenie bramki Olimpii, trzy rożne z rzędu, ale niestety bez efektu.
23'
Coraz więcej emocji, po łatwej stracie Radeckiego groźnie pod bramką Wigier, ale Zoch dobrze skrócił kąt i niebezpieczeństwo zażegnane.
20'
Kartka dla Bucholca za przerwanie kontry.
19'
Kolejna składna akcja Wigier lewą stroną, ale tym razem spalony.
16'
Kolejna setka Adamka tym razem po podaniu Adu!!!!
14'
Kapitalna okazja Adamka! Kamil po podaniu Gąski miał już przed sobą tylko bramkarza i strzelił obok słupka!
12'
Okres słabej, szarpanej gry z obu stron. Czujna obrona obu ekip.
9'
Groźny strzał Angielskiego zza pola karnego, ale obok bramki.
6'
Przez idiotyczną decyzję sędziego groźnie pod bramką Wigier, ale dośrodkowanie po wolnym łapie Zoch.
4.'
Obie drużyny ostrożnie wchodzą w mecz. Wigry częściej przy piłce, bardzo dobry strzał Kądziora z 16 metrów, broni Królczyk.
1.'
Początek meczu, zaczyna Olimpia.
'
Sędzia wyprowadza drużyny na boisko, za chwilę początek wielkich emocji. Kibice Olimpii i Wigier w przyjaznej atmosferze dopingują na jednej trybunie.
'
Witamy na relacji live prosto z Grudziądza! Dzisiaj biało-niebieskich czeka tutaj bardzo ważny mecz z miejscową Olimpią.