Adrian Serowiec - Marcel Ziemann, Tomasz Wełnicki, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Grzegorz Lech, Jakub Piotrowski, Wiktor Biedrzycki, Paweł Wojowski, Nishi Tsubasa, Krzysztof Szewczyk.

1 : 4

90'
Koniec meczu. Stomil - Wigry 1:4!!! Dziękujemy za uwagę.
90'
4:1!!! Kądzior mocno z wolnego, bramkarz odbija a Dadok pięknym strzałem podwyższa prowadzenie!!!
88'
Żwir za przerwanie kontry i faul za Zapolniku. Wolny z 18. metra.
86'
Mosakowski za przerwanie kontry.
84'
Dziemidowicz za Ratajczaka. Wigry znowu blisko gola, Kądzior z 16. metra z trudem broni bramkarz!
83'
Piękna wrzutka Kądziora z wolnego, główka Wichtowskiego, piłka w siatce, ale niestety spalony...
81'
Bogusz za Gąskę.
79'
Karny dla Stomilu za faul Wichtowskiego. Broni Zoch!!!!
76'
Dadok za przerwanie kontry.
74'
Kapitalne okazje Stomilu, najpierw słupek, a później kapitalna obrona Zocha!
73'
Mosakowski za Wełnickiego.
72'
Kontra Wigier i faul na Kądziorze, wolny z 20. metra, mocny strzał Augustyniaka i rzut rożny.
66'
Pressing Wigier na połowie rywala, Gąska do Kądziora i mamy 3:1!!!
63'
Stomil dąży do wyrównania, Wigry czekają na okazję do kontry. Rożny, strzał Biedrzyckiego minimalnie obok słupka!
60'
Żwir za Lecha.
60'
Dadok za Ryczkowskiego.
57'
Kądzior na 16. metr do Zapolnika, mocny strzał i mamy 2:1 dla Wigier!!!!
56'
Szewczyk z dystansu, broni Zoch.
54'
Sędzia uznał, że zapolnik zagrał ręką w polu karnym.
53'
Szewczyk na 1:1.
52'
Karny dla Stomilu....
51'
Zapolnik na 1:0!!!
49'
Karny dla Wigier!
47'
Ładna akcja Wigier prawą stroną, Kądzior na wątpliwym spalonym, a miał już przed sobą tylko bramkarza!
46'
Augustyniak za Karankiewicza.
46'
Druga połowa.
45'
Przerwa.
38'
Kartka Adu za przerwanie kontry.
34'
Biedrzycki z 30 metrów i Zoch z trudem na rzut rożny! Ożywił się nam mecz w Olsztynie.
32'
Kądzior z wolnego i bramkarzy z trudem wybija na rożny!
31'
Kontra Wigier, ostry faul Wełnickiego na Zapolniku, kartka i rzut wolny.
30'
Coraz większa przewaga Wigier, wrzutka Adu na lewej stronie, rzut rożny, ale za mocna piłka Kądziora.
27'
Kolejna ładna akcja Wigier lewą, rzut wolny, zamieszanie piłka trafia do Ryczkowskiego na 20. metr, potężne uderzenie minimalnie nad bramką!
24'
Kądzior z dystansu obok bramki.
22'
Piękna akcja Wigier lewą stroną, Zapolnik trafia do siatki, ale sędzia uznaje, że wcześniej Adu był na spalonym!
20'
W końcu dobra akcja Wigier, Radecki na lewej stronie mija dwóch obrońców, strzela, ale broni Serowiec.
18'
Biedrzycki z wolnego wysoko nad bramką.
15'
Strzał z dystansu Lecha, rożny dla Stomilu. Bez zagrożenia.
12'
Kolejna próba Stomilu na prawej stronie, zablokowana wrzutka w pole karne, gospodarze domagają się karnego za zagranie ręką, ale sędzia ma inne zdanie.
8'
Stomil atakuje głównie prawą stroną, ale bez efektu, dobre interwencje Adu w obronie.
5'
Strzał Ziemanna zza pola karnego, broni Zoch.
3'
Obie drużyny grają na początku ostrożnie. Bez zagrożenia pod bramkami.
'
Początek meczu, zaczyna Stomil.
'
Sędziowie wyprowadzili piłkarzy na boisko. Za chwilę początek meczu. Głośny doping suwalskich kibiców, którzy w licznej grupie pojawili się w Olsztynie.
'
Witamy na relacji live prosto z Olsztyna! Jesteśmy już na miejscu. Pogoda na razie nie dopisuje, bo jest deszczowo i dość chłodno. Mamy jednak nadzieje, że Wigrom uda się dzisiaj wrócić do Suwałk z kompletem punktów!
Skład:
Hieronim Zoch - Rafał Remisz, Adrian Karankiewicz, Mateusz Radecki, Damian Kądzior, Frank Adu Kwame, Janusz Bucholc, Maciej Wichtowski, Adam Ryczkowski, Kamil Zapolnik, Damian Gąska.