Drazik -Zajączkowski, Kawula, Szepeta, Kulawik, Kopacz, Tront, Szczęch, Weis, Caniboł, Jadach.

1 : 2
1:1
DO PRZERWY
90'
Koniec! Styl gry pozostawia wiele do życzenia, ale najważniejsze, że Wigry pokonały GKS Jastrzębie Zdrój 2:1 po golach Zapolnika i Adamka. Rewanż pod koniec listopada w Suwałkach. Dziękujemy za uwagę.
90'
Sędzia dolicza 3 minuty.
87'
Kapitalną sytuację na wyrównanie zmarnował Dzida, który strzelił prosto w Salika w 7 metrów. Sporo szczęścia Wigier.
85'
Remisz za Kądziora.
83'
Wigry cały czas bronią się przed własnym polem karnym, wybijając piłki daleko na połowę przeciwnika. Tak już będzie wyglądał ten mecz. Zmiana w Wigrach, Kozak za Gąskę.
80'
Szczęch z dystansu i Salik z problemami na rzut rożny.
76'
GOOLLL!!! 2:! dla Wigier. Dośrodkowanie Bucholca z prawej strony i Adamek z pierwszej piłki silnym strzałem nie daje szans bramkarzowi!
71'
Żółta kartka dla Kawuli za faul na Adamku.
70'
Szczęch na prawej stronie ograł jak dziecko Bartkowskiego, wbiegł w pole karne, podał, ale strzał wysoko nad bramką.
67'
Podwórkowe zagrania Jarzębowskiego i Bartkowskiego o mało nie dopuściły do kompromitacji, ale na szczęście strzał gospodarzy wysoko nad bramką.
64'
Groźna wrzutka Kądziora przy narożniku pola karnego, zamieszanie pod bramką, ale sędzia i tak odgwizduje spalonego.
61'
Żółta kartka dla Kądziora za przerwanie kontry.
60'
Akcja gospodarzy wrzutka na prawą stronę pola karnego, ale Zapolnik skutecznie zablokował zawodnika gospodarzy.
58'
Żółta kartka dla Szepety za faul na Zapolniku i powstrzymanie kontry.
54'
Nadal bez sytuacji dla Wigier. Nasi piłkarze graja tak, jakby to oni byli w korzystnej sytuacji.
49'
Od początku drugiej połowy przewaga gospodarzy. Żółta kartka dla Gąski za przerwanie kontry.
46'
Druga połowa. Rozpoczynają Wigry.
45'
Przerwa. Wigry muszą się pozbierać, jeszcze żółta kartka dla Salika za protesty. Z powtórek telewizyjnych wynika, że rzutu karnego nie powinno być.
45'
Caniboł na 1:1.
45'
Karny dla gospodarzy...
44'
Wcześniej przygotowana zmiana w Wigrach, Adamek za Kuku, który zupełnie nie radził sobie na boisku.
43'
Głupota Radeckiego i Wigry grają w 10. Niepotrzebny faul i druga żółta kartka.
40'
Robi się gorąco, gospodarze uwierzyli w swoje siły, żółta kartka dla Bucholca za faul.
39'
Dobra wrzutka Weisa z lewej strony i groźnie pod bramką Salika.
37'
Strzał Szczęcha z 16. metrów wysoko nad bramką, ale niewiele brakowało, by Jadach doszedł do dobrej sytuacji w polu karnym. Wigry muszą uważać.
33'
Bartkowski wrzuca piłkę z lewej strony, ale bramkarz gospodarzy szybszy od Kuku.
26'
Za krótkie wykonanie wolnego, jeszcze strzał zza pola karnego Zajączkowskiego, ale wysoko nad bramką.
25'
Radecki fauluje Jadacha na lewej stronie, żółta kartka i rzut wolny.
22'
Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu gospodarzy, ale Caniboł uderzył wysoko nad bramką.
17'
Weis fauluje na połowie Wigier Kądziora i zostaje upomniany żółtą kartką. Ostra gra gospodarzy.
12'
GOOOLLLL!!! 1:0 Dla Wigier!!! Kądzior wrzuca z rożnego z prawej strony, a Zapolnik pięknym strzałem głową nie daje szans bramkarzowi!!!!
9'
Prostopadła piłka Gąski do Kuku przerwana w ostatniej chwili i tylko aut dla Wigier.
5'
Wigry praktycznie ciągle przy piłce, ale nie stwarzają zagrożenia pod bramką gospodarzy.
1'
Początek spotkania, rozpoczynają gospodarze.
0'
Suwalczanie są oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania. Przypomnijmy, że na tym szczeblu gra się również rewanż.
0'
Witamy serdecznie na relacji z historycznego dla Wigier meczu Pucharu Polski. Dziś w ćwierćfinale suwalczanie zagrają na wyjeździe z trzecioligowym GKS Jastrzębie Zdrój.