Budziłek – Kosakiewicz, Markowski, Kieruzel, Lisowski, Zawistowski, Meskhia, Podgórski, Rybski, Jakóbowski, Mikołajczak.

3 : 2
1:0
DO PRZERWY
90'
Koniec meczu. Wigry nie zasłużyły na porażkę, ale fakt jest taki, że suwalczanie ponownie nie wygrali ligowego spotkania. Dziękujemy za uwagę.
90'
Sędzia dolicza 3 minuty.
90'
Żółta kartka dla Gąski za faul taktyczny.
89'
Kryszak z wolnego nad bramką.
88'
Jeszcze Adamek ładnie do Wrońskiego i w ostatniej chwili interweniuje Budziłek!
86'
Wigry nie poddają się, suwalczanie coraz częściej pod polem karnym Chojniczanki, akcja lewą stroną Kozaka i Kądziora, rzut rożny.
82'
Kądzior z wolnego 3 metry nad bramką. Kryszak za Zawistowskiego.
80'
Wroński za Karankiewicza. Wcześniej obiecująca kontra Wigier, Adu przebiega kilkadziesiąt metrów, zagrywa do Adamka, ale ten niedokładnie podaje
77'
Kontra Wigier, wrzutka Adu z lewej strony, ale za mocna.
73'
Remisz za Jarzębowskiego.
73'
Niepilnowany Zawistowski na lewej stronie strzela na 3:2. Salik ponownie nie bez winy. Tragedia piłkarzy Wigier....
72'
Ważny moment meczu, Wigry załamane stratą głupiego gola, gospodarze ruszyli do ataku.
70'
Rzut wolny, wrzutka, babol Salika i Lisowski na 2:2...
69'
Żółta kartka dla Kozaka.
65'
Kontra Wigier na prawej stronie, Adamek do Gąski, ten do Bartkowskiego, ponownie Gąska, który strzela na bramkę. Ze strzału wyszło podanie do Zapolnika, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!!!!
65'
2:1 dla Wigier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zapolnik!!!!!!!!!!!!!!!1
62'
Kozak ładnie piętką do Gąski, ten do Adu Kwame, ale wrzutka w pole karne za mocna.
57'
Piękne zagranie Zapolnika do Kądziora, który miał już przed sobą tylko bramkarza, ale niestety spalony.
55'
Mrozik za Rybskiego.
54'
Biskup za Jakóbowskiego.
53'
Wrzutka Kądziora z wolnego i strzał głową minimalnie nad bramką!
52'
Co za mecz w drugiej połowie! Najpierw groźna wrzutka Zawistowskiego, a za chwilę daleka piłka do Adamka i interwencja Budziłka za polem karnym!
51'
Żółta kartka dla Wichtowskiego za faul.
50'
Jak blisko prowadzenia Wigier!!! Znowu akcja lewą stroną, wrzutka i Kądzior strzela w słupek!
47'
Żółta kartka dla Karankiewicza.
46'
Atak Wigier lewą stroną, wrzutka po ziemi Adu Kwame i Adamek z kilku metrów pakuje piłkę do siatki!!!
46'
46'
1:1!!!!!!! ADAMEK!!!!!!!
46'
Kozak za Augustyniaka.
46'
Druga połowa
45'
Przerwa. Zasłużone prowadzenie gospodarzy, ale szkoda znakomitej sytuacji Jarzębowskiego.
45'
Tym razem to Kosakiewicz przerwał kontrę i otrzymał żółtą kartkę. Kądzior z wolnego z ponad 40 metrów i bramkarz z trudem na rzut rożny!
44'
Żółta kartka dla Jarzębowskiego za przerwanie groźnej kontry.
40'
Tym razem groźnie pod bramką Salika, rozegranie rzutu wolnego, ale strzał z 18 metrów obok bramki.
38'
Żółtą kartką upomniany Meskhiia.
38'
To powinno być 1:1!!! Dwie dobre próby Wigier, ale Kądzior i Adamek przegrywają pojedynki z obrońcami. Rzut rożny, piękna wrzutka Kądziora i Jarzębowski głową z kilku metrów obok bramki!
36'
Wrzutka Zawistowskiego z rożnego, wybijają obrońcy, piłka znowu trafia do zawodnika Chojniczanki, który strzela na bramkę, ale Salik tym razem na posterunku.
34'
Kontra Chojniczanki, błąd Adu Kwame i żółta kartka dla obrońcy Wigier. Rzut wolny na prawej stronie blisko pola karnego.
30'
Składna akcja Wigier lewą stroną, ale wrzutka Kądziora w pole karne do nikogo nie dotarła.
28'
Gospodarze szukają szczęścia w stałych fragmentach gry, wrzutka z lewej strony, ale tylko aut dla Chojniczanki.
25'
Dobre dalekie zagranie do Kądziora, ale ten z kolei w polu karnym za mocno do Adamka.
23'
Wigry muszą coś zmienić w swojej grze, bo długimi podaniami w kierunku Adamka nie zaskoczą Chojniczanki...
20'
Po raz kolejny rzut wolny dla gospodarzy niemal z tego samego miejsca, znowu Kieruzel, ale tym razem nad bramką.
16'
Piotr Kieruzel uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Strzał silny, ale z blisko 30 metrów, Salik powinien to obronić.
16'
Niestety 1:0 dla gospodarzy.
13'
Odbiór Wigier na prawej stronie, ale za słabe podanie Adamka i tylko rzut rożny. Po wrzutce sędzia odgwizduje faul w ataku zawodnika Wigier.
10'
Szarpana gra po obu stronach, gospodarze częściej przy piłce, ale póki co, na boisku dużo niedokładności.
7'
Wolny dla Wigier po lewej stronie, wrzutka Kądziora, ale za słaba i wybijają obrońcy.
2'
Gospodarze odważnie od początku, strzał Podgórskiego zza pola karnego i rzut rożny.
1'
Początek spotkania, zaczynają gospodarze.
0'
Trener Dominik Nowak dokonał jednej zmiany w porównaniu do meczu z Chrobrym. Janusza Bucholca zastąpił Frank Adu Kwame. Do kadry powrócił Łukasz Wroński, który pauzował za kartki.
0'
Witamy serdecznie na relacji z meczu Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki. To ostatni mecz wyjazdowy rundy jesiennej. Suwalczanie zmierzą się dziś z drużyną, która na własnym boisku w tym sezonie jeszcze nie przegrała.