DO PRZERWY
90'
Koniec!!!!!!!!!!! Wigry po dramatycznym meczu pokonały Znicz 5:4!!!!!!
90'
GOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5:4 dla Wigier!!!!!!!!! Wichtowski po rzucie rożnym!!!!!!!!!!
90'
Jeszcze rożny dla Wigier, sędzia dolicza 3 minuty.
86'
Niestety po rzucie wolnym kolejna dekoncentracja w obronie i mamy 4:4......
85'
Siły wyrównane, tym razem drugą żółtą kartkę dostaje Augustyniak.
83'
Drutga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kity za głupi faul w środku pola.
82'
Stryjewski za Jarocha.
80'
Cverna za Remisza.
77'
Gospodarze domagali się rzutu karnego po upadku napastnika Znicza.
73'
Wigry zdecydowanie przeważają. Znicz nie ma pomysłu na grę, suwalczanie szukają kolejnej bramki, by uniknąć nerwów w końcówce.
70'
Kapitalna akcja Wigier, Radecki do Zapolnika i zablokowany strzał Kądziora z kilku metrów!!!
68'
Radecki za Adamka.
65'
Kapitalna sytuacja Kozaka, broni Misztal jeszcze dobitka Gąski i ponpownie górą bramkarz Znicza!
64'
Wigry czekają na akcje gospodarzy. Zmiana w Zniczu, Paluchowski za Banaszewskiego.
58'
GOOLLLL!!!!!!!!!!!!!!! Strzał Kądziora, i dobitka Zapolnika!!!!!
54'
Dośrodkowanie Kozaka, Wichtowski na spalonym.
52'
Wigry ruszyły do ataku, ale Znicz bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.
47'
Niestety po rzucie wolnym i zamieszaniu pod bramką Kita strzela na 3:3.
46'
Żółtą kartką upomniany Augustyniak za faul w środku pola.
46'
Druga połowa. Zaczynają gospodarze.
45'
Przerwa. Wigry zasłużenie prowadzą 3:2.
43'
Grożna akcja Znicza, ale dobre wybicie Wichtowskiego na 5. metrze.
40'
Wigry kontrolują sytuaję i przeważają. Suwalczanie dążą do strzelenia kolejnej bramki.
37'
Kita upomniany żółtą kartką za ostry faul na Gąsce.
32'
Wigry ponownie na prowadzeniu!!! Akcja prawą stroną, wrzutka Kądziora i piękny strzał Adamka z pierwszej piłki!!!
30'
Strzał życia Banaszewskiego z 30 metrów i mamy 2:2.
28'
Dobra akcja Wigier prawą stroną, ale fatalna wrzutka Kądziora.
27'
Żółta kartka dla Zapolnika.
25'
Znicz nerwowo próbuje atakować, Wigry czekają na błąd i sytuację do kontry.
22'
2:! dla Wigier!!! Rzut karny za zagranie ręką i Kądzior pewnie pokonuje Misztala!!!
20'
Rzut wolny dla Wigier, wrzutka w pole karne, piłka leci w światło bramki i w ostatniej chwili interwencja obrońcy!
17'
1:1!!! Rzut rożny, dośrodkowanie Gąski i po zamieszaniu ładny strzał Kądziora z 16 metrów!!!
12'
Gapiostwo obrońców Wigier, akcja prawą stroną gospodarzy, dośrodkowanie po ziemi i Kubicki daje prowadzenie Zniczowi...
9'
Wigry przeważają, zdecydowane posiadanie piłki, czekamy na okazje do zdobycia gola.
8'
Rajd Kozaka lewą stroną, rożny.
6'
Gąska za mocno prostopadle do Adamka i bez problemu piłkę łapie Misztal.
4'
Rożny dla Wigier po akcji Adamka, wrzutka w pole karne, ale skutecznie obrońcy Znicza.
1'
Początek spotkania, zaczynają Wigry.
'
Za chwilę początek meczu, który będzie rozgrywany w gęstej mgle.
'
Witamy na relacji z meczu Znicz Pruszków - Wigry Suwałki. To ostatni mecz ligowy w tym roku.
Skład:
Zoch - Bartkowski, Remisz, Wichtowski, Frank Adu, Kądzior, Augustyniak, Gąska, Kozak, Zapolnik, Adamek.