Kapitalna sytuacja Radeckiego zmarnowana!!!!!
Gol Zapolnika!!!! i odgwizdany saplony......
Żółta dla Barisicia.
81'
Ryczkowski za Santanę,.
79'
4:2 dla Wigier!!!!!!!!!!!! Fatalny błąd bram,karza wykorzyustuje Kądzior i strzela do pustej bramki!!!
77'
Gąska za Bogusza.
72'
Santana za atak w nogi.
71'
Bardzo groźna kontra Arki, ale w ostatniej chwili wybijamy na aut.
69'
Rożny dla Wigier, zamieszanie, strzał na bramkę i piłka przelatuje obok słupka!
64'
Rzut wolny i kapitalny strzał w okienko bramki oddaje Hofbauer....
61'
Po gapiostwie obrońców i strzale Siemaszki kapitalna i nterwencja Zocha!!!!
57'
Arka zupełnie nie może się pozbierać po golu Santany, historyczna szansa dla Wigier!
52'
Kapitalny strzał Santany z dystansu i mamy 3:1!!!!!!!
50'
Po kontrowersyjnym rzucie karnym Szwoch strzela na 1:2...
48'
Kartka dla Zapolnika za przerwanie kontry.
47'
Wigry odważnie rozpoczęły drugą połowę. Szkoda, że Adamek nie zauważył Zapolnika na lewej stronie, strzał Augustyniaka wysoko nad bramką.
46'
Druga połowa. Zmiana w Arce: Nalepa za Kakoko.
45'
Przerwa.
45'
Zapolnik na 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
44'
Karny dla Wigier!
42'
Świetnie zapowiadający się atak Wigier w ostatniej chwili zatrzymał obrońca Arki!
41'
Zarandia za Marcusa da Silvę.
38'
Na boisku leży kontuzjowany Marcus da Silva, chyba będzie potrzebna zmiana.
34'
Za nerwowo w obronie piłkarze Wigier, ale bez konsekwncji. Rożny dla Arki.
30'
Dwa rzuty wolne po obydwu stronach, ale bez zagrożenia.
27'
Kontra Wigier, ale niestety Adamek za mocno wypuścił piłkę...
21'
GOOOLL!!!!! Piękna bramka Wigier!!!! Bogusz z autu do Zapolnika, ten przedłuża piłkę głową i kapitalny strzał Kądziora!!!!
17'
Zdecydowana dominacja Wigier, brakuje tylko bramki. Kądzior z rożnego, ale wybijają obrońcy.
10'
Stolc ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Santany i zatrzymanie kolejnej groźnej kontry.
8'
Kapitalna kontra Wigier, Adamek do Santany, mocny strzał w obrońców na linii bramkowej!
7'
Nerwowy początek z obu stron. Arka częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika.
2'
Rzut wolny dla Wigier, mocny strzał Kądziora w boczną siatkę!
1'
Początek spotkania.
15:02'
Witamy na relacji live prosto z Gdyni, gdzie biało-niebiescy walczą dzisiaj z miejscową Arką o finał Pucharu Polski!
Skład:
Zoch - Remisz, Augustyniak, Kozak, Radecki, Kądzior, Radecki, Santana, Bogusz, Wichtowski, Zapolnik, Adamek.