OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
11teamsports sponsorem 2 ligi
29 października 2021, 12:48

To dobra wiadomość dla wszystkich klubów eWinner 2. Ligi. Rozgrywki zyskały nowego partnera technicznego, który przez najbliższe trzy lata będzie zaopatrywać ligę w futbolówki marki adidas. Po raz pierwszy na wszystkich stadionach nowe piłki pojawią sie już w ten weekend.

Nowym sponsorem rozgrywek została firma Eleven Teamsports Polska, która zaraz po podpisaniu trzyletniego kontraktu dostarczyła klubom eWinner 2. Ligi piłki. Nowymi futbolówkami wszystkie zespoły zagrają już w tej kolejce. Oficjalną piłką rozgrywek na ten sezon została dobrze znana adidas Uniforia.

– Rozgrywano nią między innymi mecze minionych mistrzostw Europy. Uważam, że to jedna z najlepszych futbolówek na rynku, która może kreować i wyznaczać standardy piłek – uważa Robert Jułga, prezes Eleven Teamsports Polska. I dodaje: – Dla nas to przede wszystkim szansa pokazania się na rynku oraz uwidocznienie naszej marki wśród kibiców, ale również zawodników. Podpisana umowa to rozpoczęcie nowego rozdziału dla firmy. Stajemy się bardziej aktywni, bo chcemy wspierać polską piłkę nożną. Bardzo nam zależy na prowadzeniu aktywniejszej działalności.

W podobnym tonie podczas konferencji z okazji podpisania umowy wypowiadali się przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– Jako federacja cieszymy się z tych pozytywnych zmian i nadal będziemy mocno wspierać Zarząd Drugiej Ligi Piłkarskiej oraz kluby w dalszym rozwoju – zapowiada Cezary Kulesza, prezes PZPN.

– Wykonaliśmy kolejny krok w kierunku profesjonalizacji eWinner 2. Ligi. To pokazuje również, że te rozgrywki są bardzo ważne dla Polskiego Związku Piłki Nożnej – dodaje Łukasz Wachowski, p.o. sekretarza generalnego PZPN.

– Dzięki podpisanej umowie wszyscy przedstawiciele naszych rozgrywek będą korzystali z tego samego modelu piłki. Bardzo się z tego cieszymy, bo to kolejny krok w kierunku rozwoju naszej ligi. Mam nadzieję, że nadal będziemy podnosili swój poziom sportowy i z upływem czasu będziemy jeszcze bardziej rozpoznawalni – zapowiada Paweł Guminiak, prezes stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska.

Eleven Teamsports to międzynarodowy dystrybutor sprzętu m.in. takich marek jak adidas, Nike i PUMA. Na polskim rynku firma działa od kilkunastu lat i słynie ze znakomitej dostępności produktów oraz szybkiej i sprawnej obsługi klienta. Ich znak rozpoznawczy to buty piłkarskie dla profesjonalistów i amatorów. To m.in. dlatego sklep internetowy 11teamsports.pl od lat cieszy się dużą renomą wśród piłkarzy. Obsługa klubów w Polsce to nowy rozdział w bogatej historii firmy.

Więcej o firmie: https://www.11teamsports.pl/

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media