OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
14. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego
18 grudnia 2013, 20:46

Wiele gwiazd, byłych piłkarzy, a także drużyna II ligowych Wigier już w najbliższy piątek, o 16.00, w hali OSiR, odbędzie się 14. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego!

W tym roku do rywalizacji przystąpi aż sześć zespołów. Tradycyjnie zobaczymy Wigry, Drużynę Prezydenta oraz Reprezentację Litwy.Tak jak rok temu, pojawi się zespół Reprezentacja Artystów Polskich, gdzie występować będą takie osobowości jak Radosław Majdan, Piotr Zelt, Marcin Mroczek czy Antonii Królikowski. Po krótkiej przerwie wraca również Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy, na czele której stanie dziennikarz NC+, Dariusz Tuzimek. Swój debiut w turnieju zaliczy natomiast Polskie Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy, gdzie kibice będą mogli zobaczyć byłych piłkarzy polskiej reprezentacji, takich jak Dariusz Dziekanowski, czy Marek Jóźwiak. Na pewno w tym roku znów będzie chciała wygrać Litwa, w barwach której najprawdopodobniej zobaczymy byłego piłkarza FC Porto, Edgarasa Jankauskasa, który z portugalskim zespołem zdobył Ligę Mistrzów.

Warto wspomnieć, że na turnieju będzie można spotkać wiele innych gwiazd, takich jak Mariusz Pudzianowski.

Bilety wstępu nabywać można w cenie 5 zł, w czwartek w kasie na stadionie od ul. Zarzecze, w godzinach 10.00-18.00 oraz w piątek od 10.00 do 15.00. Po godzinie 15.00 bilety będzie można również nabywać przed wejściem na halę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media