OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
2 Liga Piłkarska ponownie na TVCOM!
28 sierpnia 2020, 09:24

W ramach porozumienia pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Stowarzyszeniem Druga Liga Piłkarska oraz Telewizją Polską, wybrane mecze rozgrywek będą pokazywane na antenie telewizyjnej.

Wszystkie mecze rozgrywek 2 Ligi, które nie są pokazywane na kanale TVP lub Łączy Nas Piłka, mogą być pokazywane na naszej stronie przy współpracy z klubami. Większość drugoligowych drużyn będzie kontynuowała projekt pokazywania swoich meczów w systemie Pay Per View. Za produkcję sygnału i cenę dostępu do meczu odpowiada klub gospodarz. Płatności można dokonywać szybkim przelewem, kartą oraz przez PayPal. Zadbamy o to, by wszystkie transmisje były pokazane w możliwie jednolitym formacie.

Zbigniew Stępniak – Prezes Zarządu
Przed nami trzeci sezon z rozgrywkami 2 Ligi Piłkarskiej. Projekt pokazywania wszystkich meczów rozgrywek został zainicjowany przez Stowarzyszenie Druga Liga Piłkarska, z Prezesem Pawłem Guminiakiem na czele. Od początku sezonu 2018/2019 do teraz ulegał on po każdej rundzie korektom i zmianom organizacyjnym. Teraz każdy klub może sam produkować sygnał ze swoich meczów i udostępniać go odpłatnie widzom. Jest to wymierne wsparcie dla klubu oraz możliwość obejrzenia meczu przez osoby, które nie mogą być na stadionie.
Jan Kowalewicz – Menedżer Rozwoju
Cieszymy się, że projekt po dwuletnich ewolucjach się ustabilizował i zyskał zaufanie większości drugoligowych klubów. Nawet drużyny, które znalazły się w 3. Lidze, kontynuują z nami współpracę. W sezonie 2018/2019 pokazaliśmy 289 meczów, a w sezonie 2019/2020 było 208 transmisji. Każda z nich znajduje się w archiwum i można do niej w każdej chwili wrócić. Widzimy, że taka skala pokazywania rozgrywek niesie za sobą korzyści społeczne oraz ekonomiczne. Sympatycy swoich drużyn mogą przeżywać na żywo emocje co kolejkę, a kluby wypracowywać środki na funkcjonowanie swojej organizacji.
O firmie:

TVCOM Sp. z o.o. powstała w 2014 w Poznaniu jako siostrzana firma czeskiego TVCOM. Platformy TVCOM.CZ oraz TVCOM.PL są największymi nadawcami transmisji sportowych w centralnej Europie z liczbą ponad 192000 pokazanych realizacji. Na portalu TVCOM.PL można oglądać rozgrywki piłkarskie, koszykarskie, futsalowe, siatkarskie i wiele innych. Firma TVCOM udostępnia swoją platformę różnym producentom sygnału, a także uczy samodzielnej realizacji transmisji. W ofercie jest również usługa Pay Per View, umożliwiająca klubom pozyskiwanie środków ze sprzedaży dostępów do transmisji swoich meczów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media