OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
3 punkty z Pelikanem! – WIGRY TV
10 kwietnia 2009, 16:52

Wigry Suwałki wygrały dziś z Pelikanem Łowicz 1:0 (0:0). Bramkę w 60. minucie zdobył po strzale głową Kamil Lauryn. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo „biało-niebieskich” nad ekipą z Łowicza. Niepokonane wiosną Wigry awansowały na 4. pozycję w tabeli. Dokończenie 24 kolejki – jutro.UWAGA! W WIGRY TV zamieściliśmy pomeczowe wypowiedzi z konferencji prasowej trenerów: Jarosława Araszkiewicza i Zbigniewa Kaczmarka oraz strzelca zwycięskiej bramki, Kamila Lauryna. Na skrót meczu w WIGRY TV zapraszamy w sobotę.

Wigry Suwałki wygrały dziś z Pelikanem Łowicz 1:0 (0:0). Bramkę w 60. minucie zdobył po strzale głową Kamil Lauryn. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo „biało-niebieskich” nad ekipą z Łowicza. Niepokonane wiosną Wigry awansowały na 4. pozycję w tabeli. Dokończenie 24 kolejki – jutro.

UWAGA! W WIGRY TV zamieściliśmy pomeczowe wypowiedzi z konferencji prasowej trenerów: Jarosława Araszkiewicza i Zbigniewa Kaczmarka oraz strzelca zwycięskiej bramki, Kamila Lauryna. Na skrót meczu w WIGRY TV zapraszamy w sobotę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media