OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
3:0 w Memoriale, wynik nie był najważniejszy
20 sierpnia 2015, 07:52

Suwalskie Wigry pokonały Spartę Augustów 3:0 w VII Memoriale Rafała Trockiego. Dwa gole zdobył Robert Hirsz, a jednego Kamil Lauryn. 

Memoriałowy mecz odbył się na stadionie miejskim w Suwałkach. Wynik nie był sprawą najważniejszą. W barwach gospodarzy wystąpili m.in. szkoleniowcy suwalskiego klubu, Donatas Vencevicius i Andrzej Spura oraz byli piłkarze Wigier, Adam Pomian, Przemysław Makarewicz, Paweł Cimochowski i Tomasz Chmielewski.

W przerwie meczu zaprezentowali się młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskich Wigier i Sparty. W tej drugiej wystapił syn Rafała Trockiego- Bartek, którego oklaskiwała z trybun mama Anna. Suwalczanie wygrali 6:0.

Na pamiątkę spotkania, Bartek otrzymał z rąk prezesa Wigier Dariusz Mazura specjalną koszulkę z numerem 7, z którym występował w suwalskim klubie Rafał Trocki. – Od siedmiu lat ten numer jest w naszym klubie zastrzeżony, tylko Ty możesz z nim grać. Mam nadzieję, że kiedyś wystąpisz w takiej koszulce w barwach naszego klubu- powiedział prezes wręczając chłopcu trykot.

Rafał Trocki, wychowanek Sparty Augustów, był przez wiele lat podstawowym graczem Wigier. Zginął tragicznie w wypadku drogowym w 2008 roku. Miał 30 lat.

Wigry Suwałki 3:0 (2:0) Sparta Augustów 

Strzelcy bramek: Robert Hirsz (2), Kamil Lauryn.

Wigry: Karol Salik, Jakub Bartkowski, Dominic Szyszka, Kamil Rozmus, Kamil Lauryn, Damian Gąska, Robert Hirsz, Bartosz Biel, Filip Rusiak, Donatas Vencevicius, Andrzej Spura oraz Robert Błąkała, Przemysław Makarewicz, Paweł Cimochowski, Adam Pomian, Tomasz Chmielewski.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media