OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Wszystko idzie w dobrym kierunku”
5 lipca 2017, 13:52

Trener Wigier Artur Skowronek o nowych zawodników, atmosferze w zespole oraz o nadchodzącym sezonie.

– Nie powiem, że kadra jest już zamknięta, ale rzeczywiście taki „kręgosłup” tego zespołu jest już praktycznie ułożony. Oprócz tego mamy sporo uzdolnionej młodzieży. Budujemy też dobrą atmosferę, którą łączymy z ciężkim treningiem. Wszystko idzie w dobrą stronę. – powiedział Artur Skowronek, trener Wigier.

– Szukamy zawodników uniwersalnych. Takich, którzy zagrają na kilku pozycjach, bo ta kadra będzie wąska, ale także uniwersalna. Bardzo cieszę się, że Artur Bogusz został z nami. 

– Każdy kiedyś dostaje swoją szansę. Nie uważam, żeby przeskok z II ligi do I, był aż taki wielki. Piłkarze, którzy przyszli z niższej ligi mocno wyróżniali się w swoich klubach. Jestem spokojny, bo pokazują się jak na razie z bardzo dobrej strony.

– Należy się cieszyć, ze sporej grupy młodych zawodników. Mają oni wielkie ambicje i spore umiejętności. Widzę na treningach u wszystkich wielkie zaangażowanie. Trenuje też z nami kilku piłkarzy z rezerw. Dostali oni ode mnie szansę i mam nadzieję, że ją wykorzystają.

– ProJunior System jest na pewno czymś fajnym i spróbujemy powalczyć, aby zająć w tym systemie jak najwyższe miejsce. Nie jest to jednak priorytet. Grali będą Ci piłkarzy, którzy najlepiej wyglądali na treningach.

– Nie myślę, żeby brakowało nam doświadczenia. Wielu chłopaków pomimo swojego wieku grało już sporo w I, czy II lidze. Zaczynamy tworzyć fajny kolektyw i wierzę, że wszystko będzie funkcjonowało jak należy.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media